SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Magda ułoży sobie życie bez Olka

M jak miłość, po wakacjach 2017: Magda ułoży sobie życie bez Olka

19.06.2017, godz. 16:45
M jak miłość odcinek 1302, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1302, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W "M jak miłość" związek Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel) to już przeszłość. W nowych odcinkach "M jak miłość" we wrześniu 2017 Chodakowska nie da mężowi drugiej szansy i będzie przekonana, że rozwód jest najrozsądniejszym wyjściem z sytuacji. Marszałek (Emilian Komarnicki) będzie próbował przekonać córkę, by poważnie przemyślała całą sytuację, ale Magda nawet nie będzie chciała tego słuchać i ułoży sobie życie beż Olka.

"M jak miłość" nowe odcinki od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

Jeśli sądzicie, że w "M jak miłość" po wakacjach 2017 Magda wybaczy Olkowi zdradę, to jesteście w błędzie. Chodakowska będzie przekonana, że jedyne co może teraz zrobić, to jak najszybciej doprowadzić sprawę rozwodową do końca. Lekarz oczywiście będzie próbował odzyskać żonę, ale nic z tego nie będzie...

W premierowych odcinkach "M jak miłość" Magda przyzna się ojcu, że wkrótce będzie rozwódką. Marszałek będzie załamany. Lubił Olka i liczył na to, że z nim Madzia będzie szczęśliwa. Mężczyzna będzie próbował namówić córkę, by dała Chodakowskiemu kolejną szansę, ale kobieta stanowczo odmówi i nawet nie będzie chciała kontynuować rozmowy na ten temat.

Przeczytaj: M jak miłość, po wakacjach 2017: Co będzie dalej z Magdą i Olkiem?

Marszałek zaproponuje więc córce pomoc finansową i szczerze będzię ją wspierać w tych trudnych chwilach. Tymczasem Andrzej (Krystian Wieczorek) zrezygnuje z reprezentowania Magdy przed sądem i poprosi o zastępstwo Piotrka (Marcin Mroczek).

Wiadomo już, że Madzia ułoży sobie życie bez Olka. Czy nową miłością jej życia okaże się właśnie Budzyński? Fani dosłownie ich uwielbiają! I nie trudno zauważyć, że Andrzej robi wszystko, by wywołać uśmiech na twarzy przyjaciółki. Między nimi iskrzy, oboje mają za sobą bolesne rozstania z małżonkami... Są sobie pisani!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: