SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Magda rozkwita bez Olka

M jak miłość, po wakacjach 2017: Magda rozkwita bez Olka

14.07.2017, godz. 13:45
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: SE.pl

W "M jak miłość" po wakacjach małżeństwo Olka i Magdy to już historia. W zbliżających się odcinkach "M jak miłość" we wrzesniu 2017 Chodakowska nie da mężowi drugiej szansy i będzie pewna,  że rozwód jest najlepszym wyjściem z tej sytuacji. Ojciec Magdy dołoży wszelkich starań, by przekonać córkę do przemyślenia sprawy jeszcze raz, Magda dojdzie do wniosku, że chce zacząć wszystko od początku. Czy rozwódce uda się ułożyć wszystko na nowo? Czy znajdzie się ktoś, kto pomoże jej rozkwitnąć? Sprawdźcie, co nas czeka po wakacjach w "M jak miłość"!

"M jak miłość" nowe odcinki od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

Po wakacjach 2017 w „M jak miłość” jest pewne, że Magda niczego Olkowi nie wybaczy. Chodakowska będzie przekonana, że jedyne co może teraz zrobić, to jak najszybciej doprowadzić sprawę rozwodową do końca. Lekarz oczywiście postara się odzyskać żonę, ale nic z tego nie będzie...

Magda, zaczynając nowy epizod w swoim życiu, będzie mogła liczyć na pomoc Budzyńskiego. Nie trudno chyba zauważyć, że Andrzej robi wszystko, by na twarzy przyjaciółki pojawiał się uśmiech. Oboje przeżyli w swoim życiu bolesne rozstania i wiele ich łączy. Widać gołym okiem, że coś między nimi iskrzy! Po prostu są sobie pisani, lecz nie tylko miłością człowiek żyje! Magda będzie potrzebowała też bliskich i przyjaciół, a jak widzimy na zdjęciach z planu, właśnie to w „M jak miłość” po wakacjach będzie dla niej najważniejsze! Zobaczcie, jak Chodakowska odnajdzie się po rozstaniu!

Jak widzimy, na planie panują dobre nastroje i Magda po rozwodzie z mężem mimo wszystko jest uśmiechnięta i świetnie się bawi. Trzymamy za nią kciuki!

Przeczytaj: M jak miłość, po wakacjach 2017: Co będzie dalej z Magdą i Olkiem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: