SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Magda przeprowadzi się do ojca?

M jak miłość, po wakacjach 2017: Magda przeprowadzi się do ojca?

23.06.2017, godz. 14:45
M jak miłość odc. 1207. Magda (Anna Mucha), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)
M jak miłość odc. 1207. Magda (Anna Mucha), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński) foto:

W nowych odcinkach "M jak miłość" Marszałek (Emilian Komarnicki) dowie się o małżeńskim kryzysie córki i zaproponuje jej swoją pomoc. Czy Magda (Anna Mucha) po rozwodzie z Olkiem (Maurycy Popiel) zamieszka ze swoim ojcem? Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2017?

"M jak miłość" nowe odcinki od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

Fani "M jak miłość" żyją rozstaniem Magdy i Olka. Chodakowski zdradził żonę z Anetą (Ilona Lewandowska) i stracił zaufanie żony, która zażądała rozwodu. W premierowych odcinkach "M jak miłość" Madzia przyzna się ojcu, że jej życie znacznie się skomplikowało.

Przeczytaj: M jak miłość, po wakacjach 2017: Co będzie dalej z Magdą i Olkiem?

Marszałek będzie zmartwiony. Jeszcze niedawno prowadził przecież córkę do ślubu i wróżył dobrze temu związkowi. Niestety Olek okazał się draniem! Ojciec Magdy wyciągnie do niej pomocną dłoń i zaproponuje jej pomoc finansową. Będzie także gotów przyjąć córkę z Maćkiem (Franciszek Przanowski) pod swój dach. To jednak nie będzie konieczne.

Olek zachowa resztki godności i zaproponuje żonie, by została w ich wspólnym mieszkaniu. To lekarz wyprowadzi się z lokalu, żeby Magda z synem nie musiała martwić się o nowe lokum.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: