SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Lucjan umrze w szpitalu

M jak miłość, po wakacjach 2017: Lucjan umrze w szpitalu

13.07.2017, godz. 12:00
WITOLD PYRKOSZ
WITOLD PYRKOSZ foto: mjakmilosc.tvp.pl

W serialu "M jak miłość" po wakacjach dowiemy się, co takiego wydarzy się z Lucjanem (śp. Witold Pyrkosz) po śmierci aktora. Tragiczne odejście skomentowała Teresa Lipowska, czyli serialowa żona Barbara. Widzowie nie zobaczą jego śmierci. Co stanie się z Lucjanem Mostowiakiem w serialu "M jak miłość" po wakacjach 2017?

"M jak miłość" nowe odcinki dopiero po wakacjach 2017 w TVP2

W serialu "M jak miłość" po wakacjach będzie musiało dojść do nieuniknionej tragedii związanej ze śmiercią z pewnością jednego z najwybitniejszych polskich aktorów, śp. Witolda Pyrkosza. Lucjan Mostowiak będący w serialu "M jak miłość" od samego początku opuści swoją żonę i resztę rodziny. Niestety, umrze... Jego śmierć w serialu planowana jest na październik.

- Teraz będziemy grać sceny po jego śmierci i brak jego jest bardzo odczuwalny. Przez siedemnaście lat człowiek, który stale był, miał swoje miejsce, swoje krzesło... Ja ciągle nie mogę w to uwierzyć, że się nie otworzą drzwi i Witek nie wejdzie. Scenariusz jest napisany tak, a nie inaczej, trzeba się do tego dostosować, co napiszą i powolutku będą ludzie dowiadywali się o chorobie, bo w tej chwili tak to wprowadzamy, a któregoś dnia przyjdzie wiadomość, że go nie ma - powiedziała Teresa Lipowska, po czym dodała: -W fabule serialu nie wydarzy się nic nadzwyczajnego. Przyjdzie wiadomość ze szpitala, gdzie wyląduje Lucjan, że zmarł. Będzie trzeba żyć w Grabinie bez niego, w żałobie, ale jednak.

Aktorka z serialu "M jak miłość" zdradziła również losy Barbary po odejściu jej męża. Seniorka rodu Mostowiaków po wakacjach w serialu "M jak miłość" otrzyma stuprocentowe wsparcie rodziny i przyjaciół. Z pewnością nie zostanie sama w tych najtrudniejszych dla niej chwilach, w których poczuje, że jej życie straciło sens.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: