SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Jakub uratuje Tomkowi życie

M jak miłość, po wakacjach 2017: Jakub uratuje Tomkowi życie

01.07.2017, godz. 18:21
M jak miłość odcinek 1304, Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)
M jak miłość odcinek 1304, Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W "M jak miłość" po wakacjach 2017 temat Tomka (Andrzej Młynarczyk) wciąż będzie tematem numer jeden w rodzinie Mostowiaków i Centralnym Biurze Śledczym. Karski (Krzysztof Kwiatkowski) i Maryla (Izabela Kapiasova) postawią sobie za punkt honoru odnalezienie nożownika (Maciej Wilewski), który skrzywdził Chodakowskiego. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

Co wydarzy się w 1307 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2017?

W "M jak miłość" Tomek wylądował w szpitalu po ataku nożownika, a jego los nie jest pewny. Można powiedzieć, że wszystkiemu winny jest Karski. To przecież on wykonał śmiertelny strzał w stronę bandziora, którego brat teraz mści się na Chodakowskim.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnca serialu - czy Tomek przeżyje?

Tomek jest świetnym policjantem i dobrze wiedział co robi, gdy nawet po służbie staną w obronie kobiety zaatakowanej na przystanku autobusowym.

Głowacki, który cały czas śledził policjanta, wykorzystał zamieszanie i zadał Tomkowi cios. Lekarze do dziś walczą o jego życie, ale jego najbliższym nie pozostawiają nadziei. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) już usłyszała, że powinna przygotować się na najgorsze...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Mariusz Głowacki zabije Tomka

W "M jak miłość" po wakacjach 2017 Karski postanowi zrobić wszystko, żeby dopaść zabójcę Tomka. Przypuszczamy, że dzięki jego determinacji, Chodakowski uniknie śmierci. Głowacki zjawi się bowiem w szpitalu, by wykończyć swoją ofiarę. Mamy nadzieję, że właśnie wtedy Jakub i Maryla schwytają gangstera i uniemożliwią mu wykonanie ostatecznego wyroku śmierci!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: