SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Iza promienieje w ciąży

M jak miłość, po wakacjach 2017: Iza promienieje w ciąży

19.07.2017, godz. 10:45
M jak miłość, Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski)
Iza (Adriana Kalska) i Artur (Tomasz Ciachorowski) pozują razem do zdjęcia na planie serialu "M jak miłość". Brzuszek Lewińskiej sugeruje, że jest już w zaawansowanej ciąży! foto: mjakmilosc.tvp.pl

Mamy zdjęcie Izy (Adriana Kalska) z ciążowym brzuszkiem! Aktorka z serialu "M jak miłość" postanowiła podzielić się w mediach społecznosciowych uroczym zdjęciem. Lewińska w serialu "M jak miłość" wygląda na zadowoloną. Do zdjęcia pozuje z... Arturem (Tomasz Ciachorowski)!

Co wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach 2017?

Adriana Kalska na swoim profilu na Facebooku podzieliła się z fanami przeuroczym zdjęciem. Fotografia pochodzi z planu serialu "M jak miłość" i przedstawia graną przez aktorkę Izę, której ciążowy brzuszek już bardzo wyraźnie się odznacza. Lewińska czule obejmuje noszone dziecko, a obok niej stoi nie kto inny, jak Artur!

Czy to oznacza, że tych dwoje znowu będzie razem? Nie wydaje nam się, jednakże były ukochany Izy z pewnością będzie dla niej nieocenionym oparciem w najnowszych odcinkach serialu "M jak miłość" po wakacjach. Przypominamy, że Lewińska dowiedziała się od lekarza bardzo złych rzeczy. Ginekolog powiedziała przyszłej mamie, że jej nienarodzone dziecko będzie potrzebowało operacji i może się urodzić ciężko chore.

Lewińskiej przed wakacjami w serialu "M jak miłość" nie udało się przekazać Marcinowi (Mikołaj Roznerski), czyli ojcu dziecka, że będzie ojcem. Czy po wakacjach się to zmieni? Prędzej, czy później będzie musiało do tego dojść. Szczególnie, że takiego brzuszka już raczej nie da się ukryć...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: