SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Ewa i Marek przeżyją koszmar

M jak miłość, po wakacjach 2017: Ewa i Marek przeżyją koszmar

29.05.2017, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1305, Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
Ani Ewa, ani Marek nei zamierzają odpuścić. foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W serialu "M jak miłość" po wakacjach Ewę (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszewski) czeka prawdziwy koszmar! Wszystko za sprawą Olki (Dagmara Bryzek), matki małej Ewuni (Karolina Naumova), która pojawi się w 1307 odcinku serialu "M jak miłość". Co Jankiewicz zrobi Mostowiakom w serialu "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1307 w "M jak miłość" po wakacjach 2017

W 1307 odcinku serialu "M jak miłość" przyjrzymy się dokładniej matce małej Ewuni, dziewczynki znalezionej przez Ewę w kościele. Dzięki pomocy Justyny (Olga Kalicka), Natalce (Marcjanna Lelek) w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" udało się ustalić tożsamość matki niemowlęcia. Mostowiakowa w 1307 odcinku serialu "M jak miłość" postara skontaktować się z nastolatką.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2017: Franek zniknie? Piotr Nerlewski odchodzi z M jak miłość

Jak podaje "Świat Seriali" Olka Jankiewicz, grana przez Dagmarę Bryzek, ma 19 lat i mieszka z babcią, ponieważ jej rodzice wyjechali pracować za granicą. W serialu "M jak miłość" po wakacjach poznamy również ojca małej dziewczynki. Według posiadanych informacji oboje okażą się być potwornymi rodzicami, pazernymi i nie stroniącymi od kłamstw. Marek niemalże od razu stwierdzi, że nie ufa matce Ewuni... Mostowiakowa z pewnością będzie chciała adoptować dziewczynkę, lecz czy Olka jej na to pozwoli? Jaką cenę będzie musiała zapłacić Ewa, aby móc wychować to dziecko? Jedno jest pewne - droga do celu będzie istnym koszmarem!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: