SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Czy Marcin wróci do Izy?

M jak miłość, po wakacjach 2017: Czy Marcin wróci do Izy?

22.06.2017, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1237. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1237. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W serialu "M jak miłość" po wakacjach z pewnością wiele się zmieni! Przed Izą (Adriana Kalska) bardzo trudne chwile, pełne bólu i strachu, w związku z chorobą jej dziecka. Czy Marcin (Mikołaj Roznerski) weźmie za nie odpowiedzialność? Czy Iza i Chodakowski z serialu "M jak miłość" wrócą do siebie po wakacjach 2017?

M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017 w TVP2

Oficjalny profil na Facebooku serialu "M jak miłość" zadał bezpośrednie pytanie fanom produkcji - czy chcą powrotu Marcina i Izy? Zdania okazały się być całkowicie podzielone! Z każdej strony padają bardzo dobre argumenty i ciężko jest wybrać stanowisko w tej sprawie. Nawet jeśli Marcin zdołałby wybaczyć Izie, to widzowie serialu "M jak miłość" widzą inne powody przeciwko temu związkowi. Z drugiej strony Iza nosi dziecko Chodakowskiego, oboje nadal się kochają i chociaż to trudna miłość, to według dużej części osób, może zaistnieć ponownie! Prezentujemy naszym zdaniem najciekawsze wypowiedzi (pisownia zachowana w oryginale):

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1305: Barbara i Lucjan poinformują Małgosię o tragedii Tomka - ZWIASTUN

" - Nie ! Za dużo w tym związku się wydarzyło nie fajnego po za tym jak na Panią kurator to strasznie nie zdecydowaną męcząca kobieta !"

" - Rodzina jest najważniejsza. Dziecko Izy potrzebuje ojca! A Szymek świetnie sprawdziłby się w roli starszego brata i mamy nadzieję, że zobaczymy przesłodkie sceny z dwoma uroczymi maluchami."

Oprócz pojedynczych wypowiedzi, nie obyło się również bez zaciętych dyskusji:

" - Na początku chciałam, żeby do siebie wrócili, ale teraz, jak widzę zachowanie Izy i jej niezdecydowanie i ciągłe bliskie kontakty z Arturem, to już nie. Sama nie wie co chce, to niech się schowa"
"- Ciekawe jak Ty byś się zachowała na jej miejscu , samotna w ciąży , do tego wiadomość że dziecko poważnie chore ,Marcin otoczony innymi kobietami ,bawiący się , Iza pozostawiona sama sobie ,bo przecież jest przekonana że Marcin przeczytał list, do tego '' dupek '' Artur znowu osaczający ją swą chorą miłością.Jeśli w takiej sytuacji Iza uśmiechalaby się od ucha do ucha , to powiedzialabym że ma '' nierówno pod sufitem ''"

"No ale przecież po Kasi była Iza to ona go odmieniła i spowrotem jest jak dawniej kiedy Kasia umarła to Marcin nie chciał być zadną inną i tylko z nią był po śmierci Kasi . Ja uważam ze powinni być razem dla dobra Szymka i malenstwa ktore jest w drodze przeciesz się kochają to widać"

A Wy co myślicie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: