SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Co wydarzy się u Zduńskich?

M jak miłość, po wakacjach 2017: Co wydarzy się u Zduńskich?

22.06.2017, godz. 16:45
M jak miłość odcinek 1247, Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odcinek 1247, Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) foto:

Za nami oficjalne rozpoczęcie lata, a za chwilę będzie można mówić już o wakacjach. Niestety aktorzy z "M jak miłość" nie mogą sobie jeszcze pozwolić na urlop. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek dzielnie pracują na planie "M jak miłość", żebyśmy już od 28 sierpnia 2017 mogli oglądać nowe odcinki. A co wydarzy się w życiu Zduńskich w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017 w TVP2

Nowe odcinki "M jak miłość" wrócą na antenę już 28 sierpnia 2017, a razem z nimi Kinga i Piotrek Zduńscy. Co wydarzy się w ich życiu?

Katarzyna Cichopek opublikowała zdjęcie z planu, po którym można śmiało wnioskować, że ich uczucie wciąż kwitnie. Zakochani Zduńscy spokojnie mogą być przykładem dla wszystkich par. Prawdopodobnie to oni zastąpią Barbarę (Teresa Lipowska) i Lucjana (Marcin Mroczek) po śmierci seniora.

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Czy Marcin wróci do Izy?

Kinga i Piotrek będą nową, naczelną parą serialu "M jak miłość". Przypominamy, że poznali się już w liceum i są już wiele lat po ślubie. Mimo to, namiętność w ich związku nie zgasła, a oni wzajemnie dbają o to, by do ich życia nie wkradła się nuda.

W "M jak miłość" po wakacjach 2017 Kinga będzie wspierać Magdę (Anna Mucha) w czasie rozwodu z Olkiem (Maurycy Popiel), a Piotrek zostanie prawnikiem przyjaciółki. Co jeszcze? Na więcej ciekawostek musimy niestety poczekać...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: