SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Co dalej z Magdą i Olkiem?

M jak miłość, po wakacjach 2017: Co dalej z Magdą i Olkiem?

18.06.2017, godz. 22:04
M jak miłość odcinek 1302, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1302, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość"? Czy Magda (Anna Mucha) wybaczy Olkowi (Maurycy Popiel) zdradę? Czy Chodakowskiemu uda się odzyskać żonę? Już w 1307 odcinku "M jak miłość" lekarz zacznie kombinować, ale będzie potrzebował pomocy Marcina (Mikołaj Roznerski). Tymczasem Andrzej (Krystian Wieczorek) skutecznie będzie pocieszać przyjaciółkę.

"M jak miłość" nowe odcinki od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

Co będzie z Magdą i Olkiem w nowych odcinkach "M jak miłość"? Chodakowski zdradził żonę z Anetą (Ilona Lewandowska). Gdy wybrał rodzinę i rzucił kochankę, ona zaczęła się mścić i postanowiła powiedzieć rywalce o swoim romansie z jej mężem.

W tamtej chwili życie Magdy wywróciło się do góry nogami. Nagle uświadomiła sobie, że Andrzej (Krystian Wieczorek) jest jedynym mężczyzną, na którym może polegać.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnica serialu - czy Tomek przeżyje?

Chodakowska podjęła też decyzję o rozwodzie i poprosiła Budzyńskiego, by reprezentował ją przed sądem. Prawnik w ostatniej chwili jednak się wycofa i poprosi Piotrka (Marcin Mroczek) o zastępstwo na sprawie rozwodowej Chodakowskich.

Tymczasem Olek się nie podda i będzie robić wszystko, by odzyskać żonę. W tym celu namówi Marcina, by kolejny raz mu pomógł. Postanowi też oddać Madzi ich wspólne mieszkanie, by razem z Maćkiem (Franciszek Przanowski) nie musiała szukać nowego lokalu.

Ich dalsza relacja stoi pod znakiem zapytania. Olek i Magda z pewnością nie będą już razem, bo ich rozwód jest już przesądzony. Ale jak ułoży się ich życie w nowych odcinkach "M jak miłość"? Czy Magda pozwoli byłemu mężowi widywać ich adoptowanego syna? A może lekarzowi wcale nie będzie na tym zależało? Przekonamy się już we wrześniu 2017.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: