SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017. Barbara już się nie zakocha

M jak miłość, po wakacjach 2017. Barbara już się nie zakocha

29.06.2017, godz. 17:45
Witold Pyrkosz z Teresą Lipowską
Teresa Lipowska jako Barbara Mostowiak oraz śp. Witold Pyrkosz, czyli Lucjan z "M jak miłość". foto: mjakmilosc.tvp.pl

Śmierć Witolda Pyrkosza wstrząsnęła fanami serialu "M jak miłość" i aktorami, którzy od lat współpracowali z nim na planie. Z pewnością stratę najbardziej odczuje teraz serialowa Barbara (Teresa Lipowska), która na ekranie straci ukochanego męża. W jednym z najnowszych wywiadów Teresa Lipowska zdradziła, że po śmierci Lucjana jej bohaterka nie znajdzie już nowej miłości. Sprawdźcie, co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach 2017.

"M jak miłość" nowe odcinki dopiero po wakacjach 2017 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2017 widzowie dowiedzą się o śmierci Lucjana Mostowiaka. Teraz wszystkich zastanawia wątek Barbary. Czy seniorka znajdzie pocieszenie po śmierci ukochanego męża i podobnie jak Kisielowa (Małgorzata Różniatowska)? Raczej nic z tego nie będzie. Teresa Lipowska zdradziła, że nowy scenariusz nie przewiduje takich sytuacji - ona sama z resztą też nie.

- Teraz będziemy grać sceny po jego śmierci. Brak jego jest bardzo odczuwalny. Scenariusz jest napisany tak, a nie inaczej. Trzeba się dostosować. Teraz ludzie będą się dowiadywać o jego chorobie, a potem dowiedzą się, że jego nie ma - powiedziała Teresa Lipowska w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach: Nie zobaczymy śmierci Lucjana Mostowiaka

-Ja nie tego nie przewiduję. Po prawie 50 latach szczęśliwego małżeństwa z Lucjanem, to chyba nie było by możliwe. Nie umiałabym tego zagrać - dodała aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: