SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Asia Chodakowska będzie chciała się zabić?

M jak miłość, po wakacjach 2017: Asia Chodakowska będzie chciała się zabić?

18.06.2017, godz. 22:03
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan foto:

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie chciała się zabić po śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk)? Z planu "M jak miłość" dobiegają niepokojące wieści. Los Chodakowskiego wciąż stoi pod znakiem zapytania i wiadomo już, że jego szanse na przeżycie są niewielkie. A co będzie z jego żoną? Asia najwyraźniej nie poradzi sobie z zainteresowaniem dziennikarzy i rodzinną tragedią. Aktorka opublikowała w sieci niepokojące zdjęcie. Czy to znaczy, że Joasia będzie próbowała popełnić samobójstwo?

Co się wydarzy w "M jak miłość" po wakacjach 2017?

Fani serialu "M jak miłość" z niecierpliwością czekają na nowe odcinki swojego ulubionego serialu. Już teraz wiadomo, że producenci nie oszczędzają naszych ekranowych ulubieńców. W nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2017 lekarze wciąż będą walczyć o życie Tomka Chodakowskiego.

Na domiar złego w szpitalu pojawi się nożownik! Mariusz Głowacki będzie próbował zabić swoją ofiarę - bo za pierwszym razem mu to nie wyszło. Gangster trafi do policjanta, bo będzie śledzić Joasię...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Mariusz Głowacki zabije Tomka

Sprawą Tomka zainteresują się media, a to przytłoczy załamaną już Asię. Żona policjanta nie zniesie presji i tego, że to od niej zależy życie ukochanego. W liście Tomek wyraźnie poprosił Joasię, by w takiej sytuacji nie podtrzymywała go przy życiu na siłę.

To dla Chodakowskiej za wiele. Barbara Kurdej-Szatan opublikowała właśnie niepokojące zdjęcie. Czy to znaczy, że jej bohaterka będzie próbowała się zabić?!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas naFacebooku!
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: