SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Aneta nie zniknie z życia Olka

M jak miłość, po wakacjach 2017: Aneta nie zniknie z życia Olka

21.07.2017, godz. 15:45
M jak miłość. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Lewandowska)
M jak miłość. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Lewandowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W „M jak miłość” po wakacjach pomiędzy Olkiem (Maurycy Popiel) a Magdą (Anna Mucha) nie będzie łatwo. Magda zażąda rozwodu po tym, jak dowie się, że Olek od dłuższego czasu ma romans z niejaką Anetą (Ilona Lewandowska) . Kobieta wyraźnie powie, że nie widzi innego rozwiązania, jak rozstanie się mężem. Olek będzie próbował walczyć o jej względy i wybaczenie, ale na drodze stanie jeszcze nieobliczalna Aneta, która nie będzie chciała oddać Olka tak łatwo. Poza zdesperowaną Aneta, na drodze w zdobyciu z powrotem żony, będzie stał również Andrzej, który jak on chce zdobyć serce Magdy. Co się wydarzy po wakacjach? Sprawdźcie, co o najnowszych odcinkach mówią sami aktorzy serialu „M jak miłość”!

"M jak miłość" nowe odcinki od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach relacje Magdy i Olka na naszych oczach będą sie kruszyć, chyba, że Olek zawalczy o żonę z całych sił. Na drodze do zdobycia serca swojej ukochaniej spotka Anetę, która porzucona wczesniej przez Olka najwyraźniej będzie chciała sie odegrać. Druga z przeszkód będzie Andrzej, który od dłuższego czasu jest przy Magdzie, kiedy ta płacze za mężem. On również zawalczy o Magdę... Pytanie brzmi, kto wygra?

- Olek za swoją zdradę zapłacił bardzo wysoką cenę, no i teraz będzie musiał walczyć o Magdę z Andrzejem. Tylko tej walki na pewno nie ułatwi mu Aneta, która jest dość nieobliczalna... Magda będzie musiała miec sie na baczności - opowiada Maurycy Popil

W zbliżających się odcinkach możemy spodziewać się wielkiej akcji u każdej z postaci. Jesteśmy bardziej niż pewni, że producenci zaskoczą nas już w pierwszych odcinkach po wakacjach. Będziecie oglądać? Bądźcie na bieżąco!

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Marta zniszczy romans Magdy i Andrzeja?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: