SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Andrzejek w szpitalu!

M jak miłość, po wakacjach 2017: Andrzejek w szpitalu!

22.06.2017, godz. 12:00
M jak miłość. Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość. Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Andrzejek (Tomasz Oświeciński) po wakacjach 2017 w serialu "M jak miłość" nie będzie trzymał się z dala od kłopotów! Wszystko wskazuje na to, że Lisiecki trafi do szpitala. Co wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach?

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach, Andrzejek wpakuje się w kolejne tarapaty. Cóż tu dużo mówić - to nieodłączna część Lisieckiego, z czym Marzenka (Olga Szomańska) będzie musiała jakoś żyć... Olga Szomańska grająca ukochaną Andrzejka w serialu "M jak miłość", wrzuciła na swój profil na Facebooku krótkie wideo z planu.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1304: Joasia modli się o życie Tomka

Widzimy na nim kręcącą się i podśpiewującą aktorkę, nagrywającą pracę na planie i oczywiście serialowego Andrzejka leżącego na szpitalnym łóżku. W przypadku Lisieckiego przyczyny trafienia do szpitala nie jest sposób stwierdzić - przecież wiadomo, że mogła być to zarówno bójka, jak i jakiś niegroźny wypadek o humorystycznej i kompletnie abstrakcyjnej genezie. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia w serialu "M jak miłość", mamy jednak nadzieję, że scenarzyści nie zaplanowali kolejnego dramatu i Andrzejkowi nie stanie się nic poważnego!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1305: Iza urodzi zdeformowane dziecko?! Okrutna diagnoza

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: