SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2017: Andrzej nie będzie prawnikiem Magdy

M jak miłość po wakacjach 2017: Andrzej nie będzie prawnikiem Magdy

14.06.2017, godz. 08:59
M jak miłość odcinek 1285, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)
Takie gesty Budzyńskiego względem Magdy nie są przypadkowe. foto: mjakmilosc.tvp.pl

Andrzej (Krystian Wieczorek) po wakacjach w serialu "M jak miłość" nie będzie więcej chciał reprezentować Magdy (Anna Mucha) w sądzie! Przypominamy, że Chodakowska w serialu "M jak miłość" poprosiła w pierwszym odruchu Budzyńskiego o zostanie jej adwokatem. Dlaczego Andrzej zmieni zdanie?!

Co wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach 2017?

Po wakacjach w serialu "M jak miłość" wątek Magdy i Andrzeja zacznie się rozwijać! Chodakowska nadal będzie zdecydowana na rozwód z mężem. Nie zamierza wybaczyć Olkowi (Maurycy Popiel) zdrady z Anetą (Ilona Lewandowska)!

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnica serialu - czy Tomek przeżyje?

Chociaz mąż Magdy będzie się starał, to nadaremno. W międzyczasie Andrzej poprosi Magdę o rozmowę odnośnie ich pocałunku, który miał miejsce przed wakacjami. Nie od dziś fani serialu "M jak miłość" widzą pomiędzy nimi chemię i liczą na udany związek! Budzyński również będzie miał chęć na nawiązanie jeszcze bliższej relacji z Madzią i w serialu "M jak miłość" po wakacjach oznajmi zaskoczonej Chodakowskiej, że będzie o nią walczył.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Mariusz Głowacki zabije Tomka

Etyka zawodowa nie pozwoli mu w takim wypadku na prowadzenie sprawy rozwodowej Magdy i Olka. Zrezygnuje z reprezentowania jej w sądzie, ale nie zrezygnuje z niej. Miejsce Andrzeja jako przedstawiciela na rozprawie rozwodowej zajmie Piotrek (Marcin Mroczek).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: