SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Agnieszka załamie się po śmierci Tomka?

M jak miłość, po wakacjach 2017: Agnieszka załamie się po śmierci Tomka?

24.07.2017, godz. 07:33
M jak miłość, Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach)
Fotosklejka Agnieszki i Tomka z serialu "M jak miłość" wykonana przez stronę facebookową. foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"- Salwy Honorowe Oddano! To już koniec! Wiesz, że zawsze Cię kochałam..." - napisano na facebookowej stronie "M jak miłość". Policjanci, przyjaciele, najbliższa rodzina. Wszyscy ci ludzie spotkają się na pogrzebie Tomka (Andrzej Młynarczyk). Agnieszka (Magdalena Walach) załamie się przez taki obrót akcji w serialu "M jak miłość" po wakacjach... Czy Chodakowski naprawdę umrze?

Śmierć Tomka w "M jak miłość" po wakacjach 2017

Fanpage na Facebooku o nazwie "Agnieszka i Tomek z M jak miłość" udostępnił zdjęcie autorstwa serialowego Piotrka, czyli Marcina Mroczka. Zdjęcie ma pochodzić z planu serialu "M jak miłość". Według autorki postu pełne zdjęcie znajdujące się w naszej galerii przedstawia "(...) sztandar, pochówek w tym poduszka pod skremowane ciało itp."

Aktualnie nie można znaleźć zdjęcia na Instagramie aktora "M jak miłość", jednakże czujni widzowie wykonali zrzuty ekranu. Na fotografiach z planu widać, że Agnieszka nie trzyma się najlepiej. W końcu to Tomkowi oddała serce na zawsze i pomimo ogromnego bólu nadal przy nim jest, choć nie tak blisko, jakby chciała.

Nadal jednakże żywimy nadzieję, że to ujęcia kręcone na potrzeby koszmaru Joasi, a nie faktyczna śmierć Tomka Chodakowskiego. Jest wiele zamieszania wokół tego wątku, w większości są to spekulacje, a aktorzy nie ułatwiają zadania wrzucając coraz to nowsze, sprzeczne ze sobą zdjęcia. Produkcja serialu "M jak miłość" zapewniła, że Tomek przebudzi się ze śpiączki... Ale to najwyraźniej wcale nie oznacza, że będzie żył.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: