SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2017: Agnieszka i Marcin są dla siebie stworzeni

M jak miłość po wakacjach 2017: Agnieszka i Marcin są dla siebie stworzeni

07.07.2017, godz. 10:15
M jak miłość odc. 1155. Agnieszka (Magdalena Walach), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1155. Agnieszka (Magdalena Walach), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: SE.pl

Po wakacjach 2017 w "M jak miłość" Agnieszka (Magdalena Walach) nie będzie mogła się zebrać w całość, po wypadku Tomka (Andrzej Młynarczyk). Wtedy z pomocą przybędzie Marcin (Mikołaj Roznerski), który zdecyduję się wesprzeć ją w tych trudnych chwilach. Czy po wakacjach w "M jak miłość" dojdzie między nimi do zbliżenia, gdy Tomek będzie walczył o życie? Czyżby jesienią ich dwójka miała szansę ponownie się zejść?

"M jak miłość" nowe odcinki od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

Czy 1308 odcinek serialu "M jak miłość" będzie początkiem czegoś nowego dla Agnieszki i Marcina? Pamiętajmy, że ta dwójka to najlepsi przyjaciele, którzy zawsze mogą na siebie liczyć. Jeszcze jakiś czas temu łączyło ich coś więcej, czy sądzicie, że scenarzyści szykują dla nas świeżą parę? Sądząc po tym, co Mikołaj Roznerski umieścił na swoim Facebooku, możemy się domyślać, że czeka na nas coś więcej...

Czy Agnieszka ma szansę, by wraz z Marcinem stworzyć szczęśliwy związek? A może popełni największy błąd? Zobaczcie, co o tym myślą najwięksi fani "M jak miłość"!:

"Ja uważam, Stara miłość nie rdzewieje. Dajcie im w końcu szanse. Kiedyś im kibicowałam. Teraz wróciłam do MJM, ponieważ znów się między nimi zaczyna coś dziać. Są jak wisienka na torcie . Agnieszka i Marcin super!"

"Są cudowni! <3 Oby te pytania na ich temat wróżyły, że coś się święci i nareszcie ta wspaniała para dostanie szansę i ułoży sobie razem życie bez tych wszystkich lamentów "

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: