SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Wzruszający prezent Marka dla rodziców. Barbara i Lucjan zaleją się łzami

M jak miłość po wakacjach 2016. Wzruszający prezent Marka dla rodziców. Barbara i Lucjan zaleją się łzami

24.08.2016, godz. 19:43
M jak miłość odc. 1215 Witold Pyrkosz (Lucjan), Teresa Lipowska (Barbara)
M jak miłość odc. 1215 Witold Pyrkosz (Lucjan), Teresa Lipowska (Barbara) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W 1236 odcinku "M jak miłość" Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) szykuje dla Mostowiaków romantyczną niespodziankę. Chcąc przypomnieć im początku ich związki, pierwsze zabawy taneczne w Grabinie wręcza rodzicom płytę winylową ze starymi przebojami. Prezent od syna sprawia, że Barbara i Lucjan wzruszają się do łez. Małżeństwo Mostowiaków seniorów z "M jak miłość" trwa już ponad 50 lat! Mimo upływu czasu Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) wciąż bardzo się kochają, dość często okazują sobie miłość i wracają pamięcią do lat młodości. Dla całej rodziny są wzorem idealnej pary.

"M jak miłość" odcinek 1236 - poniedziałek, 12.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Widok Barbary i Lucjana z "M jak miłość", którzy patrzą na siebie z miłością i czułością, zupełnie jakby byli parą nastolatków, zawsze porusza widzów. Nic dziwnego, bo Mostowiakowie z wielką starannością pielęgnują łączące ich uczucie. Są już 56 lat po ślubie, a mimo to z każdym dniem kochają się coraz bardziej. Są wzorem do naśladowania dla swoich dzieci i wnuków, którzy w przeciwieństwie do nich mają problemy z wiernością w związkach.

Patrz: M jak miłość. Czy Lucjan Mostowiak umrze? Witold Pyrkosz pierwszy raz o śmierci i pogrzebie Lucjana

By uczcić fakt, że miłość Mostowiaków, mimo upływu lat, wciąż jest bardzo silna, Marek szykuje dla rodziców wyjątkowy prezent. Jak podaje "Świat Seriali" specjalnie dla nich młody Mostowiak kupuje płytę winylową z piosenkami z lat ich młodości. Skąd ten pomysł? W 1236 odcinku "M jak miłość" przypadkiem słyszy jak Barbara nuci sobie pod nosem utwór, który pamięta z czasów gdy razem z Lucjanem chodzili na zabawy taneczne.

Przeczytaj: M jak miłość. Teresa Lipowska o odejściu z M jak miłość. Barbara i Lucjan znikną z serialu? - WIDEO

Pewnego wieczoru Marek rozstawia w salonie domu Mostowiaków adapter, na którym krążek z ulubionymi piosenkami Mostowiaków z młodości. W całym domu rozlegają się dźwięki, które sprawiają, że Barbara i Lucjan czują się jakby znów byli młodzi.

Wzruszona Barbara z trudem panuje nad cisnącymi się do oczu łzami. A Lucek bierze ukochaną za rękę i składa na jej dłoni czuły pocałunek. - Nie mogłeś nam zrobić wspanialszego prezentu synu – stwierdza poruszona Mostowiakowa, która dzięki Markowi przywołuje wspomnienia romantycznych randek sprzed lat.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: