SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Ula wróci do Grabiny. Mostowiakowie przeżyją szok

M jak miłość po wakacjach 2016. Ula wróci do Grabiny. Mostowiakowie przeżyją szok

24.07.2016, godz. 15:46
M jak miłość po wakacjach 2016, Ula (Iga Krefft)
M jak miłość po wakacjach 2016, Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ula (Iga Krefft) wróci do "M jak miłość" i do Grabiny w hollywoodzkim stylu! Córka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) przyjedzie w rodzinne strony nowym samochodem i wszystkich zaskoczy! Wygląda na to, że w "M jak miłość" po wakacjach 2016 Ula wybaczy Natalce (Marcjanna Lelek) romans z Frankiem (Piotr Nerlewski). Od czasu przeprowadzki do Anglii w życiu Uli wiele się zmieniło. Nowy chłopak zawrócił jej w głowie, a pieniędzy też jej raczej nie brakuje... Co wydarzy się jesienią 2016 w "M jak miłość"?


 

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ula Mostowiak wyjechała z Polski po tym, jak dowiedziała się, że Natalka złamała obietnicę i w tajemnicy przed nią spotyka się z Frankiem. Zakochana w leśniczym Ula obraziła się na siostrę, a lekarstwem na jej złamane serce miała być przeprowadzka do Londynu.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Ula zakochana w nowym chłopaku już zapomniała o Franku

Marek próbował ściągnąć córkę do domu, ale nic z tego. Ula niechętnie rozmawiała z bliskimi przez telefon, a kontaktu z Natalką całkowicie unikała dając jej do zrozumienia, że wyrządziła jej wielką krzywdę.

Na szczęście w "M jak miłość" po wakacjach 2016 wszystko się zmieni. Ula wróci do rodzinnej Grabiny i to w wielkim stylu. Córka Mostowiaka zajedzie pod dom jak prawdziwa gwiazda. Jej nowy, czerwony Mustang sprawi, że wszystkim we wsi opadną szczęki.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Czy Franek rzuci Natalkę dla Justyny?

Wygląda na to, że Uli dobrze się wiodło w Londynie. Nie dość, że stać ją na życie na wyższym poziomie - o czym świadczy choćby lśniący środek transportu - to jeszcze się zakochała. W nowych odcinkach "M jak miłość" okaże się, że Ula poznała nowego chłopaka i całkowicie zapomniała o Franku. Jej konflikt z siostrą dobiegnie więc końca, bo Zarzycki dla Uli przestanie się liczyć.

A jak potoczą się dalej losy Uli w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2016? Czy jej przyjazd do Grabiny będzie tylko krótkimi odwiedzinami, czy też powrotem na stałe w rodzinne strony? To na razie tajemnica twórców serialu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Hipisi na drodze

Film zamieszczony przez użytkownika Ofelia Daniels (@ofeliadaniels) 29 Cze, 2016 o 9:43 PDT

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: