SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Tomek weźmie ślub z Joasią, ale wciąż kocha Agnieszkę

M jak miłość po wakacjach 2016. Tomek weźmie ślub z Joasią, ale wciąż kocha Agnieszkę

16.07.2016, godz. 08:55
M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/mjakmilosc.tvp.pl/ Facebook

Ślub Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" stanie się faktem w nowym sezonie serialu po wakacjach 2016. Ale fakt, że zakochani powiedzą sobie "tak" nie oznacza, że Tomek wyrzuci z serca swoją byłą kochankę Agnieszkę (Magdalena Walach). Andrzej Młynarczyk w ostatnim wywiadzie uprzedził widzów, że to jeszcze nie koniec miłosnych rozterek jego bohatera.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jak potoczą się losy Joasi, Tomka i Agnieszki w "M jak miłość" jesienią? Wiadomo już, że na horyzoncie pojawi się nowy mężczyzna. W 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Asia pozna w restauracji Jacka (Jan Wieczorkowski), który sprawi, że jej serce zabije mocniej. Tego samego dnia okaże się, że Jacek jest dawnym przyjacielem Tomka i Agnieszki z liceum w Szczecinie, który własnie wrócił do Polski z USA gdzie przez wiele lat prowadził interesy i dorobił się niezłej fortuny.

Ale to jeszcze nie koniec zmian, bo Agnieszka zacznie się umawiać na randki z lekarzem swojej córki Helenki (Ola Trojanowska). Czyżby zatem Tomek miał zostać sam - bez narzeczonej i byłej kochanki, którą przecież wciąż w jakiś niezrozumiały dla wielu widzów sposób kocha?

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski przyjacielem Tomka i Agnieszki, który zakocha się w Joasi

Andrzej Młynarczyk co prawda nie potwierdza doniesień o ślubie Joasi i Tomka, ale w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" uprzedza widzów, że w wątku tej pary jeszcze nic nie jest przesądzone. - Facet gra na dwa fronty, co nie jest łatwe nawet dla aktora. Ale ten konflikt przyciąga widzów. Ja bym wolał, żeby się wreszcie zdecydował - mówi aktor i jednocześnie zaznacza, że nie wie jak długo Agnieszka zostanie w życiu Tomka tą trzecią. - Sam jestem ciekaw - dodaje.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Choroba Helenki zbliży Tomka do Agnieszki. Joasia będzie cierpieć

Wszystko wskazuje na to, że jednak w nowym 17 sezonie "M jak miłość" Tomek zdecyduje się na ślub z Joasią, choć w jego sercu wciąż ważne miejsce będzie zajmować Agnieszka. Zresztą scenarzyści serialu szykują dla rodziców Helenki dramatyczne przeżycia, które sprawią, że oboje będą się potrzebowali bardziej niż kiedykolwiek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: