SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Tomasz Oświeciński o dramatycznych losach Andrzejka

M jak miłość po wakacjach 2016. Tomasz Oświeciński o dramatycznych losach Andrzejka

25.06.2016, godz. 10:15
M jak miłość odc. 1227 Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odc. 1227 Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto:

Andrzejek (Tomasz Oświeciński) z "M jak miłość" otrze się o śmierć?! W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 losy Andrzejka będą bardzo dramatyczne. Bokser z siedliska w Grabinie, który jest ukochanym Marzenki (Olga Szomańska), trafi do szpitala. Co się stanie Andrzejkowi i czy wróci do zdrowia? Tomasz Oświeciński ujawnia, że jego bohatera z "M jak miłość" czeka dramatyczne wydarzenie - Andrzejek omal nie umrze!

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Andrzejek z "M jak miłość", czyli umięśniony siłacz z Grabiny, który przyjaźni się Marcinem Chodakowskim (Mikołaj Roznerski) skradł nie tylko serce Marzenki, ale także milionów widzów serialu. Nie sposób jednak nie lubić Andrzejka, który wprawdzie wygląda na groźnego i niebezpiecznego faceta, lecz jest łagodny jak baranek i chętny do pomocy każdemu, kto potrzebuje jego wsparcia.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Kinga i Piotrek przetrwają intrygi Olgi. Nie będzie rozstania Zduńskich!

Popularność Andrzejka przeszła najśmielsze oczekiwania nie tylko twórców "M jak miłość", ale także samego Tomasza Oświecińskiego, który po kilku miesiącach pracy na planie stał się jedną z bardziej lubianych postaci. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 scenarzyści chcą jeszcze bardziej wykorzystać sympatię jaką widzowie darzą Andrzejka. W jaki sposób?

Bokser z siedlika w Grabinie będzie pojawiał się znacznie częściej w "M jak miłość". Oczywiście Andrzejka nie ominą życiowe dramaty. Jednym z nich będzie pobyt w szpitalu. Na razie jednak to pilnie skrywana tajemnica co się stanie Andrzejkowi i dlaczego trafi pod opiekę lekarzy.

Tomasz Oświeciński skutecznie buduje napięcie wokół Andrzejka z "M jak miłość" publikując na Facebooku zdjęcia z planu. Ponieważ jednak producenci serialu zabronili mu ujawniać więcej szczegółów dotyczących dalszych losów Andrzejka, to widzowie na razie mogą tylko się domyślać co się wydarzy. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia zdradzi Tomka? Jan Wieczorkowski będzie kochankiem Asi?


- W nowym sezonie "M jak miłość" mam rozszerzony wątek miłosny, ale będzie też tragedia z Andrzejkiem - powiedział aktor w wywiadzie dla portalu wp.pl. Nie mógł jednak nic więcej zdradzić. Dodał tylko, że bardzo lubi pracę na planie "M jak miłość". - Traktuję to jako hobby. Fajnie, że gram innego faceta niż w Pitbullu Patryka Vegi. Jestem miłym, sympatycznym facetem, trochę pantoflarzem. To wyzwanie zagrać kogoś takiego - przyznał Oświeciński.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: