SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Teresa walczy o życie. Szczera rozmowa Natalki z chorą matką Franka

M jak miłość po wakacjach 2016. Teresa walczy o życie. Szczera rozmowa Natalki z chorą matką Franka

29.06.2016, godz. 19:09
M jak miłość po wakacjach 2016, Teresa Zarzycka (Jowita Budnik), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość po wakacjach 2016, Teresa Zarzycka (Jowita Budnik), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto:

Teresa (Jowita Budnik) umrze? W 1233 odcinku "M jak miłość" matka Franka (Piotr Nerlewski) trafi do szpitala, a diagnoza lekarzy będzie dramatyczna. Zarzycka walczy z chorobą i nie poddaje się, ale czy ten optymizm będzie trwał wiecznie? W "M jak miłość" po wakacjach 2016 mama leśniczego z Grabiny poprosi Natalkę (Marcjanna Lelek) o szczerą rozmowę.

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016? Czarny scenariusz dopadnie Teresę Zarzycką, która w 1233 odcinku trafi do szpitala! Co dalej?

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka wyjedzie z Hanią do Anglii do Uli

Zarzycka pojedzie tylko na kontrolne badania, ale na miejscu znacznie opadnie z sił. Lekarz nie będzie owijać w bawełnę i od razu powie Frankowi, że przewiduje najgorsze.

- Może żyć jeszcze długie lata, ale... Chcę być z panem uczciwy, możliwy jest też inny scenariusz - usłyszy Zarzycki od specjalisty zajmującego się przypadkiem jego matki.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Dramat Franka. Chora na toczeń Teresa Zarzycka w szpitalu. Wstrząsająca diagnoza lekarza

W tym samym czasie Zarzycka poprosi Natalkę o rozmowę. Powie, że jeszcze nie wybiera się na tamten świat i zamierza walczyć z chorobą - Kochanie, nie mam zamiaru się poddać, a lekarze też jeszcze nie postawili na mnie krzyżyka - powie przyszełj synowej Teresa.

Matka leśnia doda jednak, że jej wygrana z chorobą będzie kwestią wielkiego szczęścia. Świadoma tego, że wkrótce może umrzeć poprosi Natalkę, by wspierała Franka i zajęła się nim po jej śmierci...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: