SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Przygotowania do ślubu Asi i Tomka ruszyły pełną parą - ZWIASTUN

M jak miłość po wakacjach 2016. Przygotowania do ślubu Asi i Tomka ruszyły pełną parą - ZWIASTUN

08.06.2016, godz. 19:14
M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Przygotowania do ślubu Asi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) ruszyły. W "M jak miłość" po wakacjach 2016 być może zobaczymy zakochanych na ślubnym kobiercu, ale znając scenarzystów, sprawy znacznie się pokomplikują. Już na zwiastunie 17 sezonu "M jak miłość" widać, że Tarnowska coś ukrywa przed ukochanym i zaczyna zadawać się z tajemniczym mężczyzną,w którego rolę wcieli się Jan Wieczorkowski. Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy ślub Joasi i Tomka dojdzie do skutku w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016? Miłość, która łączy tę parę bohaterów jest silna, ale w kolejnym 17 sezonie znów zostanie wystawiona na próbę. Tym razem jednak nie będzie chodziło o Agnieszkę Olszewską (Magdalena Walach), lecz o nowego bohatera, którego zagra Jan Wieczorkowski.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia zażąda od Artura, by usunął się z jej życia!

Nie wiadomo jeszcze, kim Jan Wieczorkowski będzie w "M jak miłość", ale sądząc po ujęciach z nowych odcinków po wakacjach 2016, które widzowie już mogą zobaczyć w zwiastunach i "Kulisach serialu M jak miłość", przystojny mężczyzna namiesza między Asią i Tomkiem. Wygląda na to, że Joasia ulegnie czarowi bohatera, w którego wcieli się Jan Wieczorkowski. 

Niewykluczone, że będzie on kolegą Tomka, bo pewnego wieczoru Chodakowski zaprosi do swojego mieszkania i poprosi, by został świadkiem na jego ślubie z Joasią. Ukochana Tomka przyjmie tę decyzję z zaskoczeniem i bardzo wymownie spojrzy na tajemniczego mężczyznę. Zupełnie jakby coś ją z nim łączyło.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek zdradzi Kingę z Olgą

Jak sami widzicie w "M jak miłość" po wakacjach 2016 przygotowania do ślubu Joasi i Tomka ruszą pełną parą. Chodakowski będzie bardzo zaangażowany w przygotowania, ale czy ceremonia w ogóle się odbędzie? Tajemniczy mężczyzna, który skradnie serce Tarnowskiej prawdopodobnie wszystko zniszczy!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: