SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Powrót matki Darka do Grabiny! Czego Katarzyna Maj chce od Natalki?

M jak miłość po wakacjach 2016. Powrót matki Darka do Grabiny! Czego Katarzyna Maj chce od Natalki?

17.06.2016, godz. 10:30
M jak miłość odc. 1205. Katarzyna Maj (Grażyna Strachota)
M jak miłość odc. 1205. Katarzyna Maj (Grażyna Strachota) foto:

Niespodziewany powrót Katarzyny Maj do Grabiny (Grażyna Strachota)! Matka Darka (Marcel Sabat) przyjedzie do Mostowiaków z prezentami. Znów będzie próbowała ich przekupić? Natalka (Marcjanna Lelek) rozszyfrowała byłego kochanka i ojca swojej córki i wie, że Darek chciał odebrać jej dziecko, bo jest bezpłodny! Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 Mostowiakówna wybaczy Majowi i jego zaborczej matce?

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wiadomo już, że w "M jak miłość" po wakacjach 2016 Franek (Piotr Nerlewski) nie będzie mógł opędzić się od Justyny (Olga Kalicka), ale w życiu Natalki też będzie się działo. Jak podane "Świat seriali", jesienią w "M jak miłość" znów pojawi się matka Darka.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia zdradzi Tomka? Jan Wieczorkowski będzie kochankiem Asi?

Katarzyna Maj, która razem z synem knuła intrygi po to, by odebrać Mostowiakom Hanię teraz ich odwiedzi. W premierowych odcinkach "M jak miłość" matka Darka pojawi się w Grabinie z prezentami dla wnuczki...

Co tym razem kombinuje Majowa? Czy znów będzie próbowała odebrać Natalce dziecko? Przypominamy, że po wypadku samochodowym, do którego doszło właśnie w Grabinie, Darek jest bezpłodny. Hania jest jego jedynym dzieckiem, a Katarzyna nie chce stracić kontaktu dziewczynką.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Kisielowa przepowiada rozstanie Natalki i Franka

Są dwie możliwości. Majowa zrozumiała, że zachowała się podle i postanowiła przeprosić Natalkę i jej najbliższczych, albo... Obmyśliła nowy plan przejęcia opieki nad malutką Hanią!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: