SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Powrót byłego męża Ewy! Antek pozna swojego biologicznego ojca

M jak miłość po wakacjach 2016. Powrót byłego męża Ewy! Antek pozna swojego biologicznego ojca

05.06.2016, godz. 09:50
M jak miłość odcinek 1225. Antek (Jakub Jankiewicz)
M jak miłość odcinek 1225. Antek (Jakub Jankiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nowy bohater w "M jak miłość", którego zagra Karol Pocheć! Antek (Jakub Jankiewicz) pozna swojego biologicznego ojca! W "M jak miłość" po wakacjach 2016 pojawi się Krzysztof Szefler (w tej roli Karol Pocheć), były mąż Ewy Mostowiak (Dominika Kluźniak), a zarazem ojciec Antka. Jaki będzie Krzysztof Szefler i czy doprowadzi do kolejnego rozłamu w rodzinie Mostowiaków? Marek (Kacper Kuszewski) jest niespokojny, a Ewa boi się, że były mąż znów przepadnie bez śladu i złamie Antkowi serce. Co wydarzy się w "M jak miłość" jesienią 2016?

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016 w TVP2

W "M jak miłość" przed wakacjami 2016 doszło do kolejnej poważnej awantury w domu Mostowiaków. Antek uważa, że Marek faworyzuje Mateusza i właśnie dlatego postanawia odszukać swojego biologicznego ojca.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Bilski w więzieniu. Marysia dowie się, że Robert jest gangsterem z mafii

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 obrażony chłopak wcieli w życie swój plan i pozna w końcu swojego tatę. -Antek chce odnaleźć prawdziwego ojca, bo jest obrażony na rodziców. Myśli, że jego ojciec jest lepszy, że ma coś lepszego do zaoferowania - powiedział Jakub Jankowski w "Kulisach serialu M jak miłość".

W rolę Krzysztofa Szeflera wcieli się Karol Pocheć, który prywatnie jest partnerem Dominiki Kluźniak i ojcem jej młodszej 2-letniej córki Zuzanny. W "M jak milość" jednak będą grali byłych małżonków, a ich relacje nie będą poprawne. Z kolei druga córka Dominiki Kluźniak, 10-letnia Julia, jest owocem związku z Bartoszem Głogowskim, z którym aktorka rozstała się w 2011 roku po 12 latach związku.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Magda i Olek wyjadą z synem Maćkiem do Grabiny

Konfrontacja z byłym mężem nie będzie łatwa dla Ewy, która najchętniej zapomniałaby o bolesnej przeszłości.
- Ewa czuje się zaskoczona. Spokój domowy wymyka się z rąk. Nie wiadomo jak to się skończy. Ewa zdaje sobie sprawę, że ten moment nadchodzi. Ewa się boi tego. Boi się, że Krzysztof jeszcze raz skrzywdzi to dziecko - przyznała Dominika Kluźniak.

Dla Marka to też nie jest łatwa sytuacja. Mostowiak boi się o rodzinę, która coraz bardziej się od siebie oddala.
- Marek kompletnie się tego nie spodziewał i bardzo go to zaboli. Dla Marka to cios poniżej pasa, choć trudno winić dziecko
- powiedział Kacper Kuszewski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: