SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek podpadnie Kindze! Przez Olgę?

M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek podpadnie Kindze! Przez Olgę?

24.06.2016, godz. 14:30
M jak miłość po wakacjach 2016. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość po wakacjach 2016. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Jedno zdjęcie z "M jak miłość", a tyle domysłów i niewiadomych. Miny aktorów wskazują jednak na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 małżenstwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) czekają trudne chwile. A wszystkiemu będzie winna Olga (Katarzyna Grabowska), zakochana w Zduńskim 19-latka, która za wszelką cenę będzie chciała go uwieść.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki 17 sezonu od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Katarzyna Cichopek uwielbia na swoim profilu na Instagramie publikować zdjęcia z planu "M jak miłość". Tym bardziej, że widzowie wciąż nie wiedzą jak dokładnie potoczą się losy Kingi i Piotrka i czy Oldze uda się rozbić ich związek. Na razie pewne jest tylko to, że w nowym 17 sezonie "M jak miłość" Olga wyzna Piotrkowi miłość i pocałuje go wbrew jego woli. Ale co będzie dalej? Czy Zduński przyzna się żonie, że 19-latka oszalała na jego punkcie?

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Kinga i Piotrek przetrwają intrygi Olgi. Nie będzie rozstania Zduńskich!

Na najnowszym zdjęciu zza kulis "M jak miłość" Kinga i Piotrek wygladają jakby się o coś ostro pokłócili. "Zduński nagrabił sobie" - napisała tajemniczo pod fotką Kasia Cichopek. I tym samym uruchomiła wyobraźnie internautów, którzy zaczęli się prześcigać w domysłach o co chodzi. Niektórzy sądzą, że o romans Piotrka z Olgą.

Jednak widzowie, którzy dokładnie śledzą "M jak miłość" wiedzą, że Piotrek nie jest zainteresowany nastolatką. Lubi Olgę, ale traktuje ją jak młodszą siostrę. Poza tym za bardzo kocha Kingę i dzieci, by poświęcać małżeńskie szczęście dla jednego skoku w bok. Fani "M jak miłość" już prędzej spodziewają się czyjejś nagłej śmierci niż zdrady Piotrka.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Kisielowa przepowiada rozstanie Natalki i Franka

O czym może świadczyć zdjęcie z planu "M jak miłość" umieszczone przez Kasię Cichopek? Niewykluczone, że Zduński przyzna się ukochanej, że Olga próbuje go uwieść, a on nie wie jak reagować na jej coraz bardziej nachalne zaloty. Wszystko wyjaśni się w nowych odcinkach 17 sezonu "M jak miłość" jesienią 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: