SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Pierwsze spotkanie Antka z biologicznym ojcem Krzysztofem Szeflerem

M jak miłość po wakacjach 2016. Pierwsze spotkanie Antka z biologicznym ojcem Krzysztofem Szeflerem

18.06.2016, godz. 18:21
M jak miłość po wakacjach 2016, Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość po wakacjach 2016, Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak) foto:

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Antek (Jakub Jankiewicz) w końcu pozna swojego biologicznego ojca. Krzysztof Szfler (Karol Pocheć) przyjedzie do Grabiny specjalnie na jego prośbę. Czy chłopiec pokocha tatę, a może przeżyje wielkie rozczarowanie? O tym przekonamy się w "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie 2016. Wiadomo jednak, że Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski) Mostowiakowie nie będą zadowoleni z odwiedzin Krzysztofa...

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016 w TVP2

W "M jak miłość" przed wakacjami 2016 doszło do poważnej awantury w domu Mostowiaków. Antek sądził, że Marek faworyzuje Mateusza (Krystian Domagała) i właśnie dlatego postanowił odszukać swojego biologicznego ojca. Wie o nim tylko tyle, że nazywa się Krzysztof Szefler i jest byłym żołnierzem.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Powrót byłego męża Ewy! Antek pozna swojego biologicznego ojca

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 syn Ewy wcieli w życie swój plan i pozna w końcu swojego tatę. -Antek chce odnaleźć prawdziwego ojca, bo jest obrażony na rodziców. Myśli, że jego ojciec jest lepszy, że ma coś lepszego do zaoferowania - powiedział Jakub Jankowski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Czy spotkanie przyniesie oczekiwaną satysfakcję? A może Antek przeżyje rozczarowanie? Ojciec już raz go zostawił, a Ewa boi się, że sytuacja się powtórzy. Konfrontacja z byłym mężem nie będzie łatwa dla Ewy, która najchętniej zapomniałaby o bolesnej przeszłości.

- Ewa czuje się zaskoczona. Spokój domowy wymyka się z rąk. Nie wiadomo jak to się skończy. Ewa się boi tego. Boi się, że Krzysztof jeszcze raz skrzywdzi to dziecko - przyznała Dominika Kluźniak.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marek przeżyje dramat przez byłego męża Ewy

Pojawienie się Krzysztofa nie będzie łatwe dla Antka i Ewy, ale prawdziwy dramat przeżyje Marek Mostowiak. Mąż Ewy zacznie obawiać się o swoją rodzinę i dostrzeże w Krzysztofie rywala. Czy Szefler będzie próbował naprawić błędy sprzed lat i zabierze Markowi rodzinę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: