SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Paweł da Ali pracę w firmie, którą prowadzi z Markiem

M jak miłość po wakacjach 2016. Paweł da Ali pracę w firmie, którą prowadzi z Markiem

01.07.2016, godz. 17:14
M jak miłość odc. 1175. Marek (Kacper Kuszewski), Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz)
M jak miłość odc. 1175. Marek (Kacper Kuszewski), Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Rodzinny interes Zduńskich to szansa na wielki sukces! W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Paweł (Rafał Mroczek) zaproponuje Ali (Olga Frycz) by pomogła mu w prowadzeniu interesów. W 1233 odcinku "M jak miłość" Ala z chęcią zabierze się za projektowanie sklepu internetowego, żeby jej mąż i Marek (Kacper Kuszewski) mogli sprzedawać wina i oliwki prosto z Sycylii!

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Ala i Paweł zaczną prowadzić wspólne interesy. Zduński zaproponuje żonie pracę, bo nie będzie mógł patrzeć jak męczy się z marnie płatnymi zleceniami.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia zażąda od Artura, by usunął się z jej życia!

Ala jak nikt inny zna tajniki internetu i tworzenia stron www. Nic więc dziwnego, że gdy Paweł postanowi namówić Marka na otwarcie sklepu internetowego w pierwszej kolejności pomyśli o swojej żonie.

-Wkurza mnie, że dajesz się wykorzystywać. Bierzesz jakieś fuchy za złoty pięćdziesiąt, zgadzasz się na wariackie terminy... A gdybym miał dla ciebie lepsza pracę - zaproponuje odważnie Paweł i szybko wyjaśni, że nawiązał kontakt z sycylijskim przedsiębiorcą, który za pośrednictwem firmy z Grabiny zamierza sprzedawać w Polsce oliwki i wina.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Franka w szpitalu. Zarzycka umrze na toczeń?

Ala z chęcią podejmie się nowego wyzwania i jeszcze tego samego dnia zacznie planować pracę nad projektem sklepu internetowego, który prawdopodobnie przyniesie im duże dochody!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: