SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Olga zniszczy małżeństwo Zduńskich

M jak miłość po wakacjach 2016. Olga zniszczy małżeństwo Zduńskich

06.07.2016, godz. 13:00
M jak miłość odc. 1210. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odc. 1210. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Olga (Katarzyna Grabowska) nie odpuści i zrobi dosłownie wszystko, żeby zdobyć Piotrka (Marcin Mroczek). I choć Zduński da nastolatce do zrozumienia, że jej zaloty na niego nie działają, ona będzie nieugięta. Kinga (Katarzyna Cichopek) pozbędzie się 19-latki? To nie takie proste. Córka Góreckiego (Wojciech Wysocki) zazwyczaj dostaje to, na co ma ochotę! Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie podobnie?

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Olga uwodzi Piotrka odkąd ten zaczął pracę u Góreckiego. Nastoletnia córka biznesmena upodobała sobie byłego prawnika i nie robi na niej wrażenia fakt, że Zduński ma żonę!

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek podpadnie Kindze! Przez Olgę?

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 Olga przystąpi do podrywu ze zdwojoną siłą i zacznie działać Kindze (Katarzyna Cichopek) na nerwy. Nastolatka nie będzie nawet ukrywać, że zamierza zniszczyć jej małżeństwo!

Zduńska tak łatwo się jej nie pozbędzie - Piotrek ma z dziewczyną przecież do czynienia na co dzień w pracy. Olga zacznie częściej wpadać do "Bistro za rogiem" i nawet do domu Zduńskich na Deszczową!

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Olga skusi Piotrka na seks? Górecki rozszyfruje zamiary córki

Czy Olga jak zwykle dostanie to, czego chce? Nastolatka nie jest przyzywaczajona do porażek i zawsze stawia na swoim. W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Olga postanowi zaciągnąć Piotrka do łóżka, a jeśli to jej się uda, to możemy być pewni, że związek Zduńskich zawiśnie na włosku!


Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: