SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Olga zamieszka u Kingi i Piotrka! Wskoczy Zduńskiemu do łóżka?

M jak miłość po wakacjach 2016. Olga zamieszka u Kingi i Piotrka! Wskoczy Zduńskiemu do łóżka?

28.08.2016, godz. 09:36
M jak miłość po wakacjach 2016. Olga (Katarzyna Grabowska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość po wakacjach 2016. Olga (Katarzyna Grabowska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Małżeństwo Zduńskich z "M jak miłość" stanie pod znakiem zapytania, bo 19-letnia Olga (Katarzyna Grabowska) wszystkimi możliwymi sposobami będzie chciała uwieść Piotrka (Marcin Mroczek). Ale czy dojdzie do zdrady? Katarzyna Cichopek w programie "Pytanie na śniadanie" przyznała, że Kinga będzie musiała znieść Olgę nie tylko w "Bistro za rogiem", bo Piotrek zatrudni tam nastolatkę, ale także w swoim domu. Olga zamieszka bowiem w domu Zduńskich na Deszczowej!

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W to, że Kinga i Piotrek z "M jak miłość" bardzo się kochają chyba nikt nie wątpi. To jednak nie zmienia faktu, że ich związek zostanie wystawiony na próbę gdy Olga zacznie zastawiać pułapki na Zduńskiego. 19-latka zakochała się w mężu Piotrku i nie zważając na to, że jest żonaty i ma szczęśliwą rodzinę, postanowiła go uwieść.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia rozkocha w sobie Jacka, przyjaciela Tomka

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 Kingę czekają trudne chwile, bo jej rywalka zrobi się naprawdę niebezpieczna. I dosłownie będzie wszędzie, byle tylko blisko Piotrka! Katarzyna Cichopek w programie "Pytanie na śniadanie" zdradziła co dalej z małżeństwem Zduńskich w kolejnym 17 sezonie "M jak miłość".

- Kinga Zduńska szefuje! Jest kobietą interesu i biznesu. Prowadzi "Bistro za rogiem". Miała tam święty spokój, wszystko było pięknie dopóki Piotruś nie zatrudnił jej pracownika. Trochę bez wiedzy Kingi. Olga będzie pracowała u Kingi. Możecie sobie wyobrazić co się będzie działo, bo panie za bardzo się nie kochają... - powiedziała aktorka.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Pocałunek Franka i Justyny. Leśniczy zdradzi Natalkę?

Na tym jednak nie koniec, bo sam Piotrek nie wystarczy Oldze. Sprytna 19-latka weźmie też na celownik innego mężczyznę. - Olga będzie chciała uwieść Piotrka i nowego pracownika bistro też. Tam będzie miszmasz kompletny z paleniem marihuany włącznie. Kinga będzie zła i będzie wychowywała dzieci w domu i w bistro. Olga przyjdzie do Zduńskich i będzie chciała z nimi zamieszkać! - dodała gwiazda "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: