SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Wyznanie Natalki wstrząśnie Markiem. Córka Mostowiaka rzuci studia

M jak miłość po wakacjach 2016. Wyznanie Natalki wstrząśnie Markiem. Córka Mostowiaka rzuci studia

20.08.2016, godz. 13:45
M jak miłość odc. 1232. Marek (Kacper Kuszewski) Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1232. Marek (Kacper Kuszewski) Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Natalka Mostowiak z "M jak miłość" zmienia plany na przyszłość! Rok po tym jak rozpoczęła studia na wydziale leśnictwa postanawia jednak zrealizować swoje największe marzenie i zostać policjantką. W 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Natalia mówi swojemu ojcu Markowi, że zamierza rzucić studia. Jak na słowa córki zareaguje Mostowiak? Czy Natalka naprawdę zostanie policjantką – choć to niebezpieczny zawód, a ona ma pod opieką małą Hanię (Maja Marczak)?

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ciąża i narodziny dziecka sprawiły, że Natalka Mostowiak musiała przestać myśleć tylko o sobie. Zdała maturę w szkole policyjnej w Urlach i z pomocą rodziny dostała się na zaoczne studia. Wybrała wydział leśnictwa, bo była zauroczona pracą swojego ukochanego Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski). Teraz jednak wraca do swoich marzeń o byciu policjantką.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Franek zaskoczy Natalkę romantyczną prośbą. Oświadczy się?

W 1232 odcinku "M jak miłość", pierwszym po wakacyjnej przerwie, Natalka przyznaje się Markowi, że chce rzucić studia, bo nie zamierza w przyszłości być leśniczym tak jak Franek. -  Myślę o tym już od dłuższego czasu… Dobrze się czułam w szkole, miałam być policjantką, ale potem wyskoczyła cała ta afera z Darkiem i chciałam zdobyć jakiś zawód. Wtedy wydawało się, że to dobre wyjście, ale teraz dopadły mnie wątpliwości... - wyjaśnia spokojnie ojcu.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Awantura u Mostowiaków! Ostre starcie Natalki z matką Darka

Dziewczyna wraca do dawnych marzeń. A Marek nie jest wizją córki policjantki zachwycony. - Chcesz zrezygnować ze studiów na leśnictwie?
- Nie, na razie rozważam różne opcje… Badam grunt i jeszcze nie wiem, co zrobię. Naprawdę nie wiem!
- Dobrze się zastanów... Moim zdaniem to byłby krok wstecz w stosunku do tego, co już osiągnęłaś!
- Ale tu chodzi o moją przyszłość, tato… O to, żeby robić w życiu to, co się naprawdę lubi! Obiecuję, że nie będę podejmować żadnych pochopnych decyzji... Zgoda?

Mostowiak wie, że nie może wpływać na życie dorosłej córki, ale jednocześnie próbuje jej wybić z głowy pomysł o porzuceniu studiów. Za plecami ojca i Franka w 1234 odcinku "M jak miłość" zapisuje się na egzaminy do Wyższej Szkoły Policyjnej i zostaje asystentką Staszka (Sławomir Holland), policjanta z Lipnicy, by pilnować porządku w Grabinie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: