SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Ula wróci do Grabiny, by odebrać Natalce ukochanego?

M jak miłość po wakacjach 2016. Ula wróci do Grabiny, by odebrać Natalce ukochanego?

27.07.2016, godz. 07:52
M jak miłość po wakacjach 2016, Ula (Iga Krefft)
M jak miłość po wakacjach 2016, Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Powrót Uli (Iga Krefft) do "M jak miłość" będzie zaskoczeniem dla całej rodziny Mostowiaków. Gdy w 1250 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Ula niespodziewanie wróci do Grabiny z Anglii wszyscy będą się zastanawiać dlaczego tak nagle zdecydowała się na opuszczenie Londynu. Natalka (Marcjanna Lelek) zacznie się zadręczać myślą, że siostra przyjechała, by odebrać jej Franka (Piotr Nerlewski), którego wciąż nie przestała kochać. Czy podejrzenia Natalii się potwierdzą i Ula zniszczy jej związek z leśniczym?

"M jak miłość" odcinek 1250 - wtorek, 25.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

O tym, że Iga Krefft wcześniej czy później znów pojawi się w "M jak miłość" wiadomo było od ponad miesiąca. Aktorka na swoim profilu na Instagramie umieściła bowiem zdjęcia z planu serialu, na których widać jak Ula wraca do Grabiny nowym samochodem.

Patrz: M jak miłość. Rafał Mroczek pierwszy raz zostanie ojcem. Jego narzeczona Joanna jest w ciąży

Wciąż jednak pozostaje tajemnicą dlaczego Ula tak nagle zdecyduje się na przyjazd do rodzinnej wsi. Tym bardziej, że w rozmawach telefonicznych będzie zapewniać Natalkę, że jest szczęśliwie zakochana i układa sobie życie w Anglii. Zanim Ula zjawi się w Grabinie najpierw w 1233 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Natalii, by podzielić się z nią radosną nowiną, że spotkała cudownego chłopaka i już zapomniała o Franku.

Przy okazji zaprosi siostrę razem z Hanią (Maja Marczak) do Londynu w odwiedziny do siebie. Natalka nie zdąży pojechać do Anglii, bo Ula ją uprzedni. Kilka tygodni później, w 1250 odcinku "M jak miłość", przekroczy próg rodzinnego domu.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka w tajemnicy przed Markiem i Frankiem zostanie policjantką

Z jej przyjazdu bardzo ucieszą się Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) oraz oczywiście Marek (Kacper Kuszewski). Mostowiakom nie będzie dawać spokoju pytania, dlaczego dziewczyna zdecydowała się na powrót do domu i jak długo zostanie w Polsce. Magazyn "Świat Seriali" podaje, że Natalka będzie przeczuwać, że Ula rozstała się z chłopakiem, bo wciąż jest zakochana we Franku i chce walczyć o miłość leśniczego...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: