SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Kryzys u Magdy i Olka. Chodakowski nie jest szczęśliwy z żoną z synem Maćkiem

M jak miłość po wakacjach 2016. Kryzys u Magdy i Olka. Chodakowski nie jest szczęśliwy z żoną z synem Maćkiem

26.08.2016, godz. 13:30
M jak miłość odcinek 1237. Maciek (Franciszek Przanowski), Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1237. Maciek (Franciszek Przanowski), Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Od ślubu Chodakowskich z "M jak miłość" nie minął nawet rok, a w ich małżeństwie już zaczyna się coś psuć. Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurcy Popiel) niedawno adoptowali Maćka (Franciszek Przanowski), któremu stworzyli prawdziwą rodzinę. Ale żona i dziecko w tak młodym wieku to chyba nie jest szczyt marzeń Olka. W 1237 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Magda zauważa, że mąż nie jest z nią szczęśliwy  i trudno mu się odnaleźć w roli ojca. Kryzys w związku Magdy i Olka w "M jak miłość" skończy się rozstaniem?

"M jak miłość" odcinek 1237 po wakacjach - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Magda i Olek z "M jak miłość" dość szybko zdecydowali się na ślub i dziecko. Ich decyzja była jednak podyktowana chorobą Magdy, która po przeszczepie serca bardzo chciała jak najszybciej zostać matką. Świadoma tego jak ulotne jest życie nie chciała też dłużej zwlekać z wyjściem za mąż.

Patrz: M jak miłość. Rafał Mroczek będzie ojcem! Pierwsze zdjęcie z ciężarną narzeczoną Joanną Skrzyszewską

Na pierwszy rzut oka Olek wydawał się idealnym kandydatem na męża. Odpowiedzialny lekarz ortopeda z własnym mieszkaniem i przychodnią rehabilitacyjną, a do tego przystojny i czarujący. Tyle tylko, że młodszy od Magdy o blisko 10 lat. Mimo wielu obaw Magda zgodziła się wyjść za Olka, choć przeczuwała, że różnica wieku może być przeszkodą.

Dopiero podczas adopcji Maćka wyszło na jaw, że oboje z Olkiem mają inne życiowe plany i priorytety. Chodakowski chciał się nacieszyć żoną i życiem tylko we dwoje. Z kolei Magda pragnęła jak najszybciej mieć rodzinę.

Przeczytaj: M jak miłość. Anna Mucha walczy o rolę w nowym serialu TVN. Będzie dużo scen seksu!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 między Magdą a Olkiem zacznie się coś psuć. Całkiem niedawno Olek zwierzył się Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że ukochana go zaniedbuje i coraz częściej zastanawia się jakby wyglądało jego życie z inną kobietą. I czasami żałuje tak szybkiego ślubu.

W 1237 odcinku "M jak miłość" Magda zauważy, że mąż zaczął się od niej oddalać, że męczy się w roli ojca Maćka. Jej niepokój doprowadzi do tego, że w końcu zwierzy się Pawłowi (Rafał Mroczek), że Olek nie odnajduje się w roli ojca i wcale nie jest z nią szczęśliwy... Czy obawy Magdy się potwierdzą? I znajdzie sposób, by sprawić, że jej mąż znó czuł się kochany?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: