SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Górecki dostanie zawału serca przez Izę

M jak miłość. Górecki dostanie zawału serca przez Izę

05.09.2016, godz. 20:32
M jak miłość po wakacjach 2016, Iza (Adriana Kalska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość po wakacjach 2016, Iza (Adriana Kalska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Tragedia sprzed lat wciąż wpływa na losy bohaterów "M jak miłość"! Boleśnie przekonują się o tym Iza Lewińska (Adriana Kalska) i biznesmen Górecki (Wojciech Wysocki), którzy odkrywają jak wiele ich łączy. Ponad 15 lat temu pijany ojciec Izy zabił w wypadku Katarzynę, żonę Góreckiego. Ten wypadek wywarł ogromny wpływ na ich życie. Kiedy w 1235 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Iza i Górecki wreszcie stają twarzą w twarz dochodzi do kolejnego dramatu. Pod wpływem rozmowy z córką zabójcy ukochanej żony serce Góreckiego nie wytrzymuje. Biznesmen trafia do szpitala. Niestety właśnie przez Izę...

"M jak miłość" odcinek 1235 po wakacjach 2016 - wtorek, 6.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Śmierć Katarzyny Góreckiej z "M jak miłość", za którą odpowiada ojciec Izy Lewińskiej, przez lata nie dawała spokoju nie tylko Izie, ale także Góreckiemu. Powód? Biznesmen nie wiedział kto zabił jego żonę, bo sprawca wypadku uciekł z miejsca tragedii. Z kolei Iza zadręczała się myślą, że jej ojciec jest mordercą i przez niego tak wiele osób cierpi.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Tajemnica Marcina! Iza mu tego nie wybaczy?

Dopiero w 1234 odcinku "M jak miłość" wychodzi na jaw prawda o makabrycznym wypadku sprzed 15-stu lat. Piotrek Zduński na zlecenie swojego szefa kontaktuje się z prywatnym detektywem, który bada dla niego okoliczności tej tragedii. Dzięki temu zdobywa adres ciotki Izy (Anna Tomaszewska). To właśnie u niej tuż przed śmiercią mieszkał Lewiński.

Prawnik od razu jedzie na miejsce. Towarzyszy mu Kinga (Katarzyna Cichopek). Tam odkrywają, że w sprawę wypadku zamieszany jest także Marcin, bo to jego ukochana jest przecież córką mordercy żony Góreckiego. Ciotka Izy nie chce Piotrkowi nic powiedzieć, ale jeszcze tego samego dnia kontaktuje się z Marcinem, któremu przekazuje telefon do Zduńskiego. Dopiero teraz Marcin odkrywa, że chodzi o Katarzynę Górecką, żonę szefa Zduńskiego.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek dzięki Góreckiemu będzie bogaty! Zduński szpiegiem szefa

Następnego dnia Iza staje twarzą w twarz z Góreckim. Boi się tego spotkania, bo podejrzewa, że biznesmen może chcieć się na niej zemścić za przestępstwo, którego dopuścił się Lewiński. W 1235 odcinku "M jak miłość" Iza razem z Marcinem przychodzi do "Bistro za rogiem" gdzie konfrontuje się z Góreckim.  Dla wciąż przeżywającego żałobę mężczyzny rozmowa z córką sprawcy wypadku żony to zbyt wiele. Górecki trafia do szpitala, bo jego serce nie wytrzymuje...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: