SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Zły znak tuż przed ślubem Joasi i Tomka

M jak miłość po wakacjach 2016. Zły znak tuż przed ślubem Joasi i Tomka

29.08.2016, godz. 19:48
M jak miłość odc. 1234 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1234 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ślub w "M jak miłość" zagrożony! Czy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) wreszcie się pobiorą i będą szczęśliwym małżeństwem? Niestety los postawi przed tą parą jeszcze wiele przeszkód, a pierwsza zapowiedź komplikacji pojawi się 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 kiedy Asia przymierzy suknię ślubną i Tomek zobaczy ją w tej kreacji. Ten zły znak może zaważyć o ich wspólnej przyszłości.

"M jak miłość" odcinek 1234 po wakacjach - poniedziałek,. 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ślub Joasi i Tomka w "M jak miłość" nieraz stanie pod znakiem zapytania. Jakiś czas temu Andrzej Młynarczyk w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" ujawnił, że w wątku tej pary jeszcze nic nie jest przesądzone, bo jego bohater wciąż coś czuje do Agnieszki (Magdalena Walach).

Patrz: M jak miłość. Joasia w sukni ślubnej. Barbara Kurdej-Szatan szykuje się do ślubu Joasi i Tomka

- Tomek gra na dwa fronty, co nie jest łatwe nawet dla aktora. Ale ten konflikt przyciąga widzów. Ja bym wolał, żeby się wreszcie zdecydował - powiedział aktor i jednocześnie zaznaczy, że nie wie jak długo Agnieszka zostanie w życiu Tomka tą trzecią.

Z kolei magazyn "Świat Seriali" podał, że do ślubu Joasi i Tomka jednak dojdzie w nowym sezonie "M jak miłość". Na razie jednak produceni serialu i aktorzy milczą na ten temat jak zaklęci. Pewne jest tylko to, że w 1234 odcinku "M jak miłość" Asia wybierze i kupi swoją wymarzoną suknię ślubną.

Od razu postanowi ją przymierzyć, ale niestety pechowo w białej kreacji zobaczy ją Tomek. Narzeczeni nie przejmą się tym złym znakiem, bo oboje będą święcie przekonani, że wszystko co złe mają już za sobą. Czy jednak aby na pewno?

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski uwiedzie Joasię przed jej ślubem z Tomkiem

W końcu w ich życiu wciąż obecna jest Agnieszka... Poza tym w 1234 odcinku "M jak miłość" Asia pozna tajemniczego Jacka (Jan Wieczorkowski), który jak się okaże jest dawnym przyjacielem Tomka. Od pierwszego spotkania będzie pod wrażeniem nowego znajomego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: