SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek odnajdzie zabójcę żony Góreckiego

M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek odnajdzie zabójcę żony Góreckiego

02.07.2016, godz. 10:15
M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski) ciotka Izy (Anna Tomaszewska), Piotrek Zduński (Marcin Mroczek)
M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski) ciotka Izy (Anna Tomaszewska), Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Sprawa tragicznego wypadku sprzed lata wróci w "M jak miłość" po wakacjach 2016! Górecki (Wojciech Wysocki) nie spocznie dopóki nie znajdzie zabójcy swojej żony Katarzyny. Na zlecenie biznesmena śledztwo w tej sprawie prowadzi Piotrek Zduński (Marcin Mroczek). W 1234 odcinku "M jak miłość" Piotrkowi uda się odnaleźć rodzinę sprawcy wypadku. Dotrze do ciotki Izy (Anna Tomaszewska) i będzie wypytywał ją o ojca Lewińkiej, który 15 lat temu po pijanemu zabił Górecką. W sprawę będzie też zamieszany Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski).

"M jak miłość" odcinek 1234 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Górecki i Iza Lewińska z "M jak miłość" na razie nie wiedzą, że łączy ich dramatyczna przeszłość, ale w nowym sezonie serialu po przerwie wakacyjnej prawda o wypadku, w którym zginęła Katarzyna Górecka wreszcie wyjdzie na jaw.

Spory udział w wyjaśnieniu zagadki śmierci żony Góreckiego będzie miał Piotrek Zduński, który na zlecenie swojego szefa rozpoczął poszukiwania pijanego sprawcy wypadku. Choć od tej tragedii minęło już 15 lat, to Zduńskiemu uda się odnaleźć rodzinę Lewińskich. Zdobędzie adres domu ciotki Izy i odwiedzi kobietę, by wypytać ją o Lewińskiego.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Iza kontra Górecki. Biznesmen odnajdzie córkę zabójcy swojej żony

W 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 roztrzęsiona ciotka Izy w tajemnicy przed swoją bratanicą poprosi Marcina o spotkanie. Jak podaje "Świat Seriali" powie Chodakowskiemu o tym, że jakiś młody prawnik był u niej i dociekliwie wypytał o Lewińskiego. Zostawił jej swój numer telefonu, na wypadek gdyby chciała mu powiedzieć coś na temat wypadku sprzed 15 lat.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin zdradzi Izę z baletnicą Naomi?

Marcin, który obiecał Izie, że pomoże jej uporać się z bolesną przeszłością weźmie sprawy w swoje ręce. Skorzysta z okazji, że prawnik powiązany z rodziną zmarłej Katarzyny Góreckiej chce się spotkać z Lewińską. Zadzwoni pod numer, który ciotce Izy zostawił Piotrek i od razu rozpozna Zduńskiego po głosie. W jednej chwili zorientuje się, że Piotrek pracuje dla Góreckiego, którego żonę zabił ojciec Izy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: