SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek dzięki Góreckiemu będzie bogaty! Zduński szpiegiem swojego szefa

M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek dzięki Góreckiemu będzie bogaty! Zduński szpiegiem swojego szefa

17.07.2016, godz. 09:00
M jak miłość odc. 1210. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odc. 1210. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kariera Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" rozwinie się w niespodziewanym kierunku! Po awansie na asystenta Góreckiego (Wojciech Wysocki) były prawnik zostanie szpiegiem swojego szefa. W 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 biznesmen złoży Piotrkowi kuszącą propozycję, która będzie się wiązała z możliwością zarobienie naprawdę dużych pieniędzy. Piotrek stanie przed szansą, by w krótkim czasie zostać bogaczem i wreszcie odbić się od dna.

"M jak miłość" odcinek 1234 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kto by pomyślał, że Piotrek Zduński z "M jak miłość" tak szybko będzie się wspinał po szczeblach kariery. Przecież po tym jak na trzy lata stracił prawo do wykonywania zawodu prawnika wydawało się, że jest skazany na wieczne bezrobocie.

Posada szofera Góreckiego miała mu pomóc przetrwać ten trudny czas. W krótkim czasie jednak Zduński awansował na asystenta biznsemena, a na tym jeszcze nie koniec. Bo ze swoją inteligencją, błyskotliwością, uczciwością i pracowitością może dojść o wiele dalej.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Były mąż Ewy zniszczy jej małżeństwo z Markiem Mostowiakiem!

O tym jak wielkim zaufaniem obdarzył go szef Piortrek przekona się już w 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016. Jak podaje "Świat Seriali" Górecki złoży Zduńskiemu propozycję nie do odrzucenia. W zamian za drobną przysługę Piotrek będzie mógl dorobić się pokaźnej fortuny.

A zacznie się od tego, że biznesmen stanie przed szansą kupna udziałów w firmie, która zajmuje się połowami ryb. Górecki będzie miał przeczucie, że potencjani nowi wspólnicy chcą go oszukać, a przygotowana przez nich umowa zawiera jakieś pułapki.

Dlatego poprosi swojego asystenta, by został jego szpiegiem. Zadaniem Zduńskiego będzie udawanie szofera podczas podróży Góreckiego z prawnikiem tej firmy do Gdańska i przysłuchiwanie się poufnym rozmowom.  Oczywiście Piotrek od razu zauważy, że Górecki padł ofiarą oszustwa. Gdyby podpisał umowę bez wprowadzania żadnych poprawek, a transakcja nie doszłaby do skutku, straciłby duże pieniądze.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia w więzieniu u Bilskiego. Nie porzuci gangstera!

Wdzięczny szef Piotrka zaoferuje mu sporą premierę za pomoc - Zduński dostanie gwarancję, że jeden procent z zysków w nowej firmie trafi do jego kieszeni. A w grę będą wchodziły grube miliony. Oczywiście Zduński zgodzi się zostać szpiegiem Góreckiego. Dla niego i całej jego rodziny to będzie okazja, by wyjść z finansowego dołka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: