SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka w tajemnicy przed Markiem i Frankiem zostanie policjantką

M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka w tajemnicy przed Markiem i Frankiem zostanie policjantką

17.07.2016, godz. 09:15
M jak miłość odc. 1209 Natalka (Marcjanna Lelek), Patrycja (Martyna Trawczyńska)
M jak miłość odc. 1209 Natalka (Marcjanna Lelek), Patrycja (Martyna Trawczyńska) foto:

Natalka (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" ma dość tego, że inni ingerują w jej życie. Dorosła już kobieta i matka Hani (Maja Marczak) postanowi zmienić swoje życie, a zdanie Marka (Kacper Kuszewski) i Franka (Piotr Nerlewski) w tej kwestii będzie ją niewiele obchodziło. W 1234 odcinku "M jak miłość" Mostowiakówna postanowi zostać policjantką, a po nauki praktyczne zgłosi się do miejscowego stróża Staszka (Sławomir Holland). W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 Natalka zacznie spełniać swoje marzenia, ale to nie spodoba się Markowi.

"M jak miłość" odcinek 1234 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Natalka postanowi wziąć się do pracy i przy okazji spełnić swoje największe marzenie.  Mostowiakówna będzie próbowała zdobyć mundur policjantki! Skończyła przecież liceum policyjne w Urlach, zdała tam maturę i przez długi czas chciała służyć w policji. Wszystko zmieniło się kiedy zakochała się w leśniczym Franku.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia zażąda od Artura, by usunął się z jej życia!

Natalka postanowi zgłosić się na ochotnika do miejscowego policjanta Staszka Popławskiego. W 1234 odcinku "M jak miłość" Mostowiakówna zapyta go, czy może zostać jego asystentką.

- Jeżeli o mnie chodzi, mogłabyś zacząć nawet jutro, ale gdybyś była moją córką, starałbym się wybić ci to z głowy. Praca w policji to ciężki kawałek chleba - powie szczerze funkcjonariusz Staszek.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Franka w szpitalu. Zarzycka umrze na toczeń?

Czy Natalka sprawdzi się w roli policjantki? To się dopiero okaże. Dziewczyna będzie musiała najpierw przystąpić do egzaminów w Wyższej Szkole Policyjnej w Szczytnie. Problem w tym, że Natalka wszystko ukryje przed Frankiem, który z pewnością nie pozwoliłby jej na tak ryzykowne zajęcie.

Marek też nie będzie zachwycony pomysłem córki i będzie próbował ją do tego zniechęcić twierdząc, że na pewno za rok zmieni zdanie i zawód policjantki wcale jej się nie spodoba. - Chcę pracować w policji, naprawdę! Chodzi o moją przyszłość. O to, żeby robić w życiu to, co się kocha - powie w 1234 odcinku "M jak miłość" Natalka, która wbrew wszystkim postanowi spełnić swoje marzenie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: