SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Iza wściekła na Marcina, bo odkryje tajemnicę z jej przeszłości

M jak miłość po wakacjach 2016. Iza wściekła na Marcina, bo odkryje tajemnicę z jej przeszłości

19.08.2016, godz. 09:30
M jak miłość odcinek 1198, Iza (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1198, Iza (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto:

Przeszłość Izy Lewińskiej (Adriana Kalska) z "M jak miłość" kryje w sobie jeszcze wiele mrocznych tajemnic. W 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) będzie zadręczał myślami, że Iza nie jest z nim szczera, że wciąż coś przed nim ukrywa. I nie będzie chodziło tylko o tragiczny wypadek sprzed lat, w którym ojciec Izy zabił po pijaku zabił Katarzynę Górecką, żonę biznesmena Góreckiego (Wojciech Wysocki). Marcin postanowi odkryć prawdę, a gdy Iza odkryje, że ukochany coś knuje za jej plecami będzie wściekła.

"M jak miłość" odcinek 1234 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iza i Marcin z "M jak miłość" wciąż mają pod górę, bo los nie oszczędza zakochanych! Najwidoczniej szczęście nie jest im pisane... Miłość, która ich łączy stale wystawiana jest na ciężkie próby. Czy tym razem także wyjdą zwycięsko? To zależy od scenarzystów serialu, ale już w 1234 odcinku "M jak miłość" między tą parą zacznie źle się dziać.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin Chodakowski w więzieniu. Trafi tam przez Izę?

Początkowo nic nie będzie zwiastowało problemów, które wkrótce mają nastąpić. Po ostatnich wydarzeniach związanych ze sprawą wypadku sprzed lat i poszukiwaniami rodziny zmarłej Katarzyny Góreckiej, którą zabił Lewiński, Iza utwierdzi się w przekonaniu, że Marcin to mężczyzna idealny i może zawsze na niego liczyć. W 1234 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zrobi jednak coś, co sprawi, że Iza straci do niego zaufanie...

A zacznie się od wizyty ciotki Izy (Anna Tomaszewska), która przekaże Marcinowi, że jakiś prawnik był u niej, by zdobyć informacje na temat Lewińskiego. Okaże się, że to Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), który na zlecenie Góreckiego prowadzi śledztwo w sprawie wypadku.

Piotrek skontaktuje się z prywatnym detektywem, który bada dla niego okoliczności śmierci Góreckiej i zdobędzie adres ciotki Izy. Prawnik razem z Kingą (Katarzyna Cichopek) pojedzie na miejsce. Tam ustalą, że w sprawę wypadku zamieszany jest także Marcin.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin zdradzi Izę z baletnicą Naomi?

Marcin, któremu tajemnice z przeszłości Izy nie będą dawać spokoju, postanowi ustalić co tak naprawdę się wydarzyło kiedy doszło do tragedii i czego Iza wciąż mu nie mówi. Chodakowski złoży niespodziewaną wizytę ciotce Izy. Oczywiście nie powie o tym Izie, która jednak szybko odkryje, że ukochany coś kombinuje. I będzie na niego wściekła.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: