SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka zapomni o Tomku, bo zakocha się w kimś innym

M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka zapomni o Tomku, bo zakocha się w kimś innym

29.06.2016, godz. 08:32
M jak miłość po wakacjach 2016. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość po wakacjach 2016. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) zakochana! W 1234 odcinku "M jak miłość" prokuratorka zdradzi Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomkowi (Andrzej Młynarczyk), że się z kimś spotyka. Jej nowy wybranek to lekarz Helenki (Ola Trojanowska). Olszewska pozna przystojniaka w szpitalu i straci dla niego głowę! Tarnowska może być spokojna - Agnieszka nie będzie już podrywać policjanta! Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1234 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Agnieszka Olszewska urodziła Tomkowi córkę i liczyła na to, że to ich do siebie zbliży. Niestety jej wyobrażenia były dalekie od rzeczywistości. Chodakowski nie zostawił dla niej Asi, a w dodatku Tarnowska wybaczyła policjantowi i zgodziła się, by uczestniczył w życiu córki.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski uwiedzie Joasię przed jej ślubem z Tomkiem

Asia w głębi ducha obawiała się, że Agnieszkę i Tomka nadal coś łączy, ale nic podobnego. W 1234 odcinku "M jak miłość" Olszewska zaprosi do siebie zakochanych, by świętować swój awans w prokuraturze. Przy okazji poinformuje gości, że się zakochała i spotyka się z lekarzem!

Jak go poznała? Nowy partner Agnieszki, który pojawi się w "M jak miłość" po wakacjach 2016 prawdopodobnie zajmie się Helenką, gdy ta trafi do szpitala. Córka Agnieszki i Tomka zacznie bowiem poważnie chorować...

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin zdradzi Izę z baletnicą Naomi?

Nie jestem w stanie zdradzić co się Helence stało, ale wylądowałyśmy w szpitalu. To nie jest proste dla żadnej matki, która jest z dzieckiem. To nawet nie jest proste do zagrania, a co dopiero mówić i odnosić to do życia - przyznała tajemniczo Magdalena Walach w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: