SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Ula zakochana w nowym chłopaku już zapomniała o Franku

M jak miłość po wakacjach 2016. Ula zakochana w nowym chłopaku już zapomniała o Franku

20.06.2016, godz. 19:30
M jak miłość odcinek 1156, Ula (Iga Krefft), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1156, Ula (Iga Krefft), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Ula Mostowiak (Iga Krefft) wróci do "M jak miłość"? Scenarzyści wysłali tę bohaterkę do Anglii, by Iga Krefft mogła skupić się na studiach. I na razie nic nie wskazuje na to, by Ula miała znów pojawić się w rodzinnej Grabinie. W 1233 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 okaże się, że Ula jest zakochana w nowym chłopaku i już zapomniała o nieszczęśliwej miłości do Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski), którego odbiła jej Natalka (Marcjanna Lelek).

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zawód miłosny popchnął Ulę z "M jak miłość" do ucieczki do Anglii! Gdy bowiem dowiedziała się, że za jej plecami Natalia spotyka się z Frankiem poczuła się zdradzona nie tylko przez ukochanego, ale przede wszystkim przez siostrę i najlepszą przyjaciółkę zarazem.

Ula nie dała sobie wyjaśnić, że tak naprawdę to Franek nie był jej, bo przecież spędzili razem tylko jedną noc. Po ostrej kłótni z Natalką spakowała się i wyjechała do Londynu. Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) dostał tylko list pożegnalny od Uli.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka wyjedzie z Hanią do Anglii do Uli

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 wyjdzie na jaw, że Ula wreszcie odnalazła swoje szczęście. Nie dość, że coraz lepiej radzi sobie w pracy w Londynie, to jeszcze spotkała chłopaka, dzięku któremu wyrzuciła z serca Franka. Jako pierwsza o nowej miłości Uli dowie się Natalka. W 1233 odcinku "M jak miłość" Ula zadzwoni do niej, by opowiedzieć o zmianach, jakie zaszły w jej życiu.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Franek rzuci Natalkę dla Justyny?

Natalia z radością będzie słuchać o fantastycznym chłopaku Uli, który totalnie zawrócił jej w głowie. Szczęście Uli sprawi, że Natalka przestanie się zadręczać wyrzutami sumienia, że zabrała siostrze Franka. Także leśniczy z Grabiny dowie się, że Ula znalazła pocieszenie w ramionach innego i powoli zapomina o ich przelotnym romansie, króry był jedną, wielką pomyłką.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: