SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Stefan nie chce mieszkać z Alą i Pawłem w Grabinie

M jak miłość po wakacjach 2016. Stefan nie chce mieszkać z Alą i Pawłem w Grabinie

29.08.2016, godz. 21:02
M jak miłość. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz), Stefan (Zbigniew Waleryś)
M jak miłość. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz), Stefan (Zbigniew Waleryś) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Dom Zduńskich z "M jak miłość" w Grabinie zyska nowego mieszkańca? W 1233 odcinku "M jak miłość" Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) zaproponują Stefanowi (Zbigniew Waleryś), by zamieszkał u nich na wsi. Dziadek Basi (Gabriela Raczyńska) po wypadku i operacji nogi będzie bowiem wymagał opieki. Ale pomysł przeprowadzki wcale mu się nie spodoba. Stefan nie będzie chciał zamieszkać z była synową. Dlaczego?

"M jak miłość" odcinek 1233 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ala i Paweł z "M jak miłość" mają dobre serca i nie odmawiają pomocy dziadkowi Basi, który ma tylko ich. Po wyjeździe syna Jurka (Michał Czernecki) samotny starszy pan nie może liczyć na jego wsparcie. Zresztą przez całe życie tak było, bo Jurek nie potrafił wybaczyć ojcu błędów z przeszłości.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Były mąż Ewy zniszczy jej małżeństwo z Markiem Mostowiakiem!

Los sprawi, że Stefan teraz bardziej niż kiedykolwiek będzie potrzebował rodziny, którą są dla niego Basia, Ala i Paweł. W 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 wpadnie bowiem pod samochód i trafi do szpitala. I choć jego życiu nie będzie zagrażało niebezpieczeństwo, to przejdzie skomplikowaną operację nogi.

Już kilka dni po zabiegu Stefan opuści szpital i będzie mógł wrócić do domu. Młodzi Zduńscy zaoferują mu jednak gościnę w swoim domu w Grabinie. W 1233 odcinku "M jak miłość" Basia najbardziej ucieszy się na wieść o przeprowadzce na wieś. Ale jak czytamy w magazynie "Świat Seriali" starszy pan podejdzie do pomysłu Ali i Pawła z rezerwą.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Teresa walczy o życie. Szczera rozmowa Natalki z chorą matką Franka

Nie zgodzi się u nich zamieszkać. - Radzę sobę, przychodzi do mnie pani, która sprząta i robi mi zakupy. Nie będę się wam zwalać na głowę - powie Stefan. Co prawda Zduńscy zrozumieją decyzję Stefana, ale Basia nie przyjmie jej do wiadomości. Postanowi za wszelką cenę przekonać dziadka, by przeniósł się do nich do Grabiny. Czy Stefan ulegnie nomowom jedynej wnuczki? To wyjaśni się w 1233 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: