SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Paweł zrywa współpracę z Markiem i zakłada własną firmę

M jak miłość po wakacjach 2016. Paweł zrywa współpracę z Markiem i zakłada własną firmę

11.08.2016, godz. 14:00
M jak miłość odc. 1175. Marek (Kacper Kuszewski), Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz)
M jak miłość odc. 1175. Marek (Kacper Kuszewski), Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W nowych odcinkach "M jak miłość" Paweł Zduński (Rafał Mroczek) zacznie pracować na własny rachunek. Mąż Ali (Olga Frycz) odłączy się od Marka (Kacper Kuszewski) i założy własną firmę zajmującą się importem żywności z Sycylii. Ala pomoże Pawłowi rozkręcić interes! Czy nowy biznes Zduńskiego wypali? W 1233 odcinku "M jak miłość" Paweł będzie pełen mobilizacji.

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1233 odcinku "M jak miłość" Paweł postanowi rozkręcić nowy biznes. Wpada na pomysł importowania żywności z Sycylii i teraz szuka inwestora. Marek cieszy się, że siostrzeniec założy firmę i będzie pracować na własny rachunek. Z planów męża ucieszy się także Ala, która do tej pory męczyła się mieszkając na wsi.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Były mąż Ewy zniszczy jej małżeństwo z Markiem Mostowiakiem!

-Wkurza mnie, że dajesz się wykorzystywać. Bierzesz jakieś fuchy za złoty pięćdziesiąt, zgadzasz się na wariackie terminy... A gdybym miał dla ciebie lepsza pracę - zaproponuje odważnie Paweł i szybko wyjaśni, że nawiązał kontakt z sycylijskim przedsiębiorcą, który za pośrednictwem firmy z Grabiny zamierza sprzedawać w Polsce oliwki i wina.

Ala zostanie nieocenioną asystentką swojego męża, a nowy rodzinny interes być może okaże się strzałem w dziesiątkę! Teraz jedynie Marek będzie musiał kogoś zatrudnić, bo Zduński będzie zajęty swoimi sprawami. Ciekawe... Kto zostanie nowym wspólnikiem Mostowiaka?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: