SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Olga skusi Piotrka na seks? Górecki rozszyfruje zamiary córki

M jak miłość po wakacjach 2016. Olga skusi Piotrka na seks? Górecki rozszyfruje zamiary córki

29.06.2016, godz. 19:10
M jak miłość odc. 1210. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odc. 1210. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Podstępna intryga w "M jak miłość"! Zakochana w Piotrku Zduńskim (Marcin Mroczek) 19-letnia Olga Górecka (Katarzyna Grabowska) nie cofnie się przed niczym, by go uwieść i zniszczyć jego małżeństwo z Kingą (Katarzyna Cichopek). W 1233 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Górecki (Wojciech Wysocki) zauważy, że jego córka podrywa żonatego Zduńskiego. I stanie w obronie swojego asystenta! Tyle tylko, że Olgi nikt nie będzie w stanie powstrzymać. Ona zawsze dostaje to, czego chce. A chce właśnie Piotrka.

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 -wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Obsesja Olgi Góreckiej z "M jak miłość" na punkcie Piotrka zrobi się coraz bardziej niebezpieczna! 19-latka, która zakochała się w Zduńskim w ogóle nie liczy się z tym, że obiekt jest westchnień jest żonaty i ma dwójkę dzieci. Wręcz przeciwnie - Kinga nie jest dla niej żadną przeszkodą.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek podpadnie Kindze! Przez Olgę?

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 Olga nie spocznie, póki nie skusi Piotrka na romans. A co on na to? Zduński będzie leceważył nastolatkę i wbrew ostrzeżeniem Kingi nie dostrzeże nic złego w tym, że nastolatka go podrywa. Wytyczy jednak jasne granice ich relacji. W 1233 odcinku "M jak miłość" powie Oldze wprost, że mogą być tylko przyjaciółmi, bo traktuje ją jak młodszą siostrę. Im bardziej Piotrek będzie odpychał 19-latkę, tym bardziej ona zapragnie go zdobyć.

Pewnego dnia Olga posunie się do tego, że zaprosi Zduńskiego na kieliszek szampana. Nastoletnia uwodzicielka w 1233 odcinku "M jak miłość" spojrzy zalotnie na ukochanego licząc na to, że Piotrek nie będzie w stanie się jej oprzeć. Ale tym razem mąż Kingi też zachowa zimną krew.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski przyjacielem Tomka i Agnieszki, który zakocha się w Joasi

Świadkiem miłosnych podchodów Olgi będzie Górecki, który jak podaje magazyn "Świat Seriali" obieca swojemu asystentowi, że zrobi porządek z Olgą, by więcej mu się nie narzucała. Szef Zduńskiego będzie pod wrażeniem jak chłopak radzi sobie z szaleństwami nastolatki. Olga zacznie wprowadzać w życie swój plan zaciągnięcia Piotrka do łóżka. Czy jej się uda i Zduński zdradzi z nią Kingę? To się okaże w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: