SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka zostawi Franka i wyjedzie z Grabiny?

M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka zostawi Franka i wyjedzie z Grabiny?

28.07.2016, godz. 16:30
M jak miłość odc. 1232. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1232. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rozstanie w "M jak miłość" zamiast wspólnego mieszkania i ślubu? W 1233 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) staną przed trudnymi życiowymi wyborami, które zaważą na ich wspólnej przyszłości. Czy zakochana Natalia zostawi leśnieczego z Grabiny, by spełnić swoje marzenie o zostaniu policjantką i wyjdzie do szkoły do Szczytna? To możliwe, że będzie chciała zrealizować swoje plany, o których początkowo nawet nie powie Frankowi.

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka i Franek z "M jak miłość" są razem od zaledwie kilku miesięcy, ale w nowym 17 sezonie scenarzyści już wystawią ich miłość na ciężką próbę. A zacznie się od tego, że Natalia postanowi zrezygnować ze studiów zaocznych na wydziale leśnictwa i zostać policjantką. To było jej marzenie jeszcze gdy jako nastolatka rozpoczęła naukę w szkole policyjnej w Urlach.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Umierająca Zarzycka nastawi Natalkę przeciwko Frankowi

Później kiedy zaszła w ciążę musiała zmienić plany życiowe. Uczucie do Franka obudziło w niej nową pasję. Dzięki niemu zdecydowała się zostać leśniczym. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 Mostowiaczka zmieni jednak zdanie. Podejmie decyzję o zdawaniu egzaminów w Wyższej Szkole Policyjnej w Szczytnie. Zgłosi się nawet na praktyki do policjanta Staszka (Sławomir Holland) na posterunku w Lipnicy.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Ula zakochana w nowym chłopaku już zapomniała o Franku

Zanim to jednak nastąpi to w 1233 odcinku "M jak miłość" Natalka usłyszy z ust Franka prośbę, by razem z Hanią (Maja Marczak) zamieszkała u niego w leśniówce. Dziewczyna nie da ukochanemu jednoznacznej odpowiedzi, bo nie będzie wiedziała jak mu powiedzieć o wyjeździe do Szczytna. Opuszczenie Grabiny przecież będzie wiązało się z rozstaniem z Frankiem, a tego ich związek może nie przetrwać.

Natalka poprosi Franka o czas do namysłu. W końcu powie mu, że choć jest dla niej kimś ważnym, to jeszcze za wcześnie, by razem zamieszkali. Słowem jednak nie wspomni o tym, że chce wyjechać tak daleko...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: