SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka zostawi Franka i wyjedzie do Anglii do Uli

M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka zostawi Franka i wyjedzie do Anglii do Uli

25.06.2016, godz. 10:45
M jak miłość Ula (Iga Krefft), Natalia (Marcjanna Lelek)
M jak miłość Ula (Iga Krefft), Natalia (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Siostry Mostowiak z "M jak miłość" znów razem! Czasy, w których Natalka (Marcjanna Lelek) i Ula (Iga Krefft) walczyły o Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski) minęły bezpowrotnie. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 siostry i zarazem najlepsze przyjaciółki będą ze sobą blisko tak jak dawniej. Mało tego, w 1233 odcinku "M jak miłość", Ula zaprosi Natalkę razem z Hanią (Maja Marczak) do siebie do Londynu. Czy jednak Franek zgodzi się na wyjazd Natalii?

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po tym jak Natalka i Ula z "M jak miłość" pokłóciły się o Franka padło tak wiele mocnych słów, że nie zanosiło się na to, by siostry miały się kiedykolwiek pogodzić. Nieszczęśliwie zakochana w leśniczym Ula nie mogła znieść myśli, że Franek wybrał Natalię, która za jej plecami zaczęła się z nim spotykać. Wyjechała z Grabiny do Anglii. Od kilku miesięcy mieszka i pracuje w Londynie i właśnie tam układa sobie życie od nowa. Bez rodziny, najlepszej przyjaciółki i ukochanej.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka ukryje przed Frankiem, że będzie policjantką w Grabinie

W nowym 17 sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 Ula nie wróci do Polski, ale to nie oznacza, że zerwie kontakt z Mostowiakami. Wręcz przeciwnie. Jak podaje magazyn "Tele Tydzień" w 1233 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do siostry, by pochwalić się jej, że ma nowego chłopaka i wcale nie myśli o powrocie do Grabiny.

Mostowiaczki spędzą sporo czasu na rozmowie telefonicznej, podczas której znów nawiążą bliską relację. Natalii uda się przekonać Ulę, że zależy jej tylko na jej szczęściu.  Z kolei Ula poprosi siostrę, by odwiedziła ją razem z Hanią i spędziła w Londynie kilka tygodni. Po tej rozmowie Natalia odzyska nadzieję na to, że między nią a Ulą może być tak jak kiedyś, że uda im się odbudować tę niezwykłą, siostrzaną więź, która uległa zniszczeniu z powodu Franka.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Franek rzuci Natalkę dla Justyny?

Szczęśliwa Natalka wspomni ukochanemu o planowanym wyjeździe do Anglii. Będzie się jednak obawiała jak Hania zniesie tak daleką podróż. Jak na plany ukochanej zareaguje Franek? Czy poprze decyzję Natalii i zgodzi się na jej odwiedziny u Uli? A może będzie chciał ją powstrzymać? To okaże się dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: