SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Marek boi się, że Natalka zniszczy sobie życie

M jak miłość po wakacjach 2016. Marek boi się, że Natalka zniszczy sobie życie

11.08.2016, godz. 16:00
M jak miłość odc. 1209 Natalka (Marcjanna Lelek), Patrycja (Martyna Trawczyńska)
M jak miłość odc. 1209 Natalka (Marcjanna Lelek), Patrycja (Martyna Trawczyńska) foto:

Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) nie chce, by Natalka (Marcjanna Lelek) została policjantką. W 1232 odcinku "M jak miłość" ojciec będzie próbował wybić jej to głowy, ale nic z tego. W 1233 odcinku "M jak miłość" mama Hani (Maja Marczak) postanowi spełnić swoje marzenia! Mostowiakówna zapisze się na egzaminy do Wyższej Szkoły Policyjnej i zostanie asystentką Staszka (Sławomir Holland) i będzie pilnować porządku w Grabinie.

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Natalka Mostowiak postanowi zająć się sobą i spełnić swoje marzenia. Do tej pory dziewczyna przejmowała się rodzinnymi zawirowaniami i wychowaniem Hani, a teraz wygospodaruje trochę czasu dla siebie. Ku niezadowoleniu Marka, jego córka postanowi rzucić studia i zacząć pracę w policji! Natalka powie ojcu o wszystkim w 1232 odcinku "M jak miłość", ale obieca jeszcze przemyśleć sprawę.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia zażąda od Artura, by usunął się z jej życia!

Ostrzeżenia ojca jednak nie przemówią jej do rozsądku. W 1233 odcinku "M jak miłość" dziewczyna postanowi jednak nie odchodzić z uczelni. Czy uda jej się pogodzić pracę z nauką?

W 1233 odcinku "M jak miłość" Natalia zbiera się na odwagę i oznajmia rodzinie, że pragnie zmienić kierunek studiów i zacząć karierę w policji. Marek nie jest zachwycony planami córki.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Franka w szpitalu. Zarzycka umrze na toczeń?

Już w 1234 odcinku "M jak miłość" Mostowiakówna postanowi zgłosić się na ochotnika do miejscowego policjanta Staszka Popławskiego. Natalka wprost zapyta go, czy może zostać jego asystentką.

- Jeżeli o mnie chodzi, mogłabyś zacząć nawet jutro, ale gdybyś była moją córką, starałbym się wybić ci to z głowy. Praca w policji to ciężki kawałek chleba - powie szczerze funkcjonariusz Staszek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: