SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Krzysztof Szefler będzie chciał odzyskać Ewę

M jak miłość po wakacjach 2016. Krzysztof Szefler będzie chciał odzyskać Ewę

20.07.2016, godz. 13:19
M jak miłość po wakacjach 2016, Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość po wakacjach 2016, Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak) foto:

Rodzinne szczęście Mostowiaków z "M jak miłość" nie potrwa długo! W nowym sezonie "M jak miłość" sielankę Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszewski) zniszczy Krzysztof Szefler (w tej roli Karol Pocheć). Biologiczny ojciec Antka (Jakub Jankiewicz), a zarazem były mąż Ewy w 1233 odcinku "M jak miłość" wkroczy niespodziewanie do jej życia i będzie chciał poznać syna, którego porzucił zaraz po urodzeniu. Gdy Marek dowie się o powrocie Krzysztofa zacznie zadręczać się myślą, że Szefler odbierze mu rodzinę - żonę i pasierba, którego pokochał jak własnego syna.

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Krzysztof Szefler namiesza w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2016 i sprawi, że nad przyszłością rodziny Mostowiaków zawisną czarne chmury! Po co tak naprawdę były mąż Ewy wróci do Polski? Czy będzie mu chodziło tylko o to, by poznać Antka? A może plany Krzysztofa zakładają też odzyskanie Ewy?

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Pierwsze spotkanie Antka z biologicznym ojcem Krzysztofem Szeflerem

Twórcy serialu na razie nie zdradzają zbyt wielu szczegółów, ale według dwtygodnika "Świat Seriali" życie Ewy i Marka zostanie wywrócone do góry nogami. Mostowiaków czeka prawdziwa rewolucja, która nie pozostanie bez wpływu na ich dalsze losy.

W 1233 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Ewa przeżyje szok gdy przed uczelnią w Warszawie stanie oko w oko z byłym mężem. Krzysztof wyjaśni jej, że wrócił do Polski na stałe, bo skończył mu się zagraniczy kontrakt. Wytłumaczy też, że znalazł w swoim starym telefolnie wiadomość o niej. Ewa od razu zorientuje się, że to Antek napisał tego sms-a w jej imieniu. Przecież ostatnio syn często wypytywał o Krzysztofa i wszelkimi możliwymi sposobami chciał wydobyć od Ewy jakieś informacje na jego temat.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Dramat Franka. Wstrząsająca diagnoza lekarza

Krzysztof, który jest byłym żołnierzem, powie Ewie, że będzie prowadził w kraju kursy pilotażu. Podczas spotkania z byłą żoną wręczy jej prezent dla Antka i poprosi o możliwość rozmowy z synem.  - Wiem, że uzgodniliśmy inaczej, ale skoro Antek sam o mnie pytał, może mógłbym się z nim zobaczyć? - zapyta Szefler.

Ewa nie zgodzi się i szybko wybiegnie z kawiarni. Jakby przeczuwając, że były mąż znów może ją skrzywdzić i co gorsze zranić też Antka, którego już raz porzucił. Po powrocie do Grabiny opowie o wszystkim Markowi, który bardzo się zdenerwuje, kiedy jego rozmowę z żoną przerwie dźwięk przychodzącego sms-a.

- Nie wzięłam prezentu dla Antka. Krzysiek pyta, czy mógłby mu go przekazać osobiście - Ewa streści mężowi otrzymaną wiadomość. Marek ostrzeże Ewę przed byłym mężem. Nie będzie ukrywał jak bardzo jest wściekły na Szeflera, że nagle przypomniał sobie o synu, którego nie chciał widzieć przez ponad 10 lat.

Kilka dni później Ewa znów zobaczy się z ojcem Antka i odbierze od niego prezent dla chłopca. Krzysztof przekona ją, by pozwoliła mu porozmawiać z synem. Zanim jednak dojdzie do jego pierwszego spotkania z Antkiem twarzą w twarz z Szeflerem stanie Marek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: