SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Dramat Franka. Chora na toczeń Teresa Zarzycka w szpitalu. Wstrząsająca diagnoza lekarza

M jak miłość po wakacjach 2016. Dramat Franka. Chora na toczeń Teresa Zarzycka w szpitalu. Wstrząsająca diagnoza lekarza

28.06.2016, godz. 17:00
M jak miłość po wakacjach 2016, Teresa Zarzycka (Jowita Budnik), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość po wakacjach 2016, Teresa Zarzycka (Jowita Budnik), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto:

Śmiertelnie chora Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) z "M jak miłość" będzie coraz słabsza. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 matka Franka (Piotr Nerlewski) trafi do szpitala na badania, ale jej stan dramatycznie się pogorszy. Lekarz nie uspokoi leśnika i wyzna, że możliwy jest najczarniejszy scenariusz. Czy Teresa umrze? W 1233 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) będzie wspierać ukochanego, który martwi się o życie matki.

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Teresa Zarzycka pojedzie do szpitala na badania kontrolne, ale lekarze nie pozwolą jej opuścić placówki. Jej stan będzie bardzo poważny...

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka wyjedzie z Hanią do Anglii do Uli

W 1233 odcinku "M jak miłość" Franek i Natalka odwiedzą chorą Zarzycką w szpitalu. Leśniczy będzie załamany widząc matkę w takim stanie i od razu pobiegnie na rozmowę z lekarzem.

- Kochanie, nie mam zamiaru się poddać, a lekarze też jeszcze nie postawili na mnie krzyżyka - powie przyszełj synowej Teresa, gdy Franek wyjdzie z sali. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Ala wspólniczką w firmie Pawła i Marka

Lekarz nie będzie jednak pełen optymizmu. Teresa ciężko oddycha, ma gorączkę, która nie ustępuje i duży rumień na twarzy. Nic dziwnego, że Zarzycki jest przerażony. Specjalista wcale go nie pocieszy - Może żyć jeszcze długie lata, ale... Chcę być z panem uczciwy, możliwy jest też inny scenariusz - usłyszy Franek.

Czy Teresa Zarzycka z "M jak miłość" umrze? Matka Franka to silna kobieta i być może poradzi sobie z chorobą. Jej losy są jednak tajemnicą dla widzów "M jak miłość", a o wszystkim przekonamy się we wrześniu 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: