SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Panika u Mostowiaków. Barbara i Lucjan boją się o Natalkę

M jak miłość po wakacjach 2016. Panika u Mostowiaków. Barbara i Lucjan boją się o Natalkę

25.06.2016, godz. 14:45
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rodzinę Mostowiaków z "M jak miłość" w nowym 17 sezonie po wakacjach 2016 czekają kolejne zmartwienia. Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) jak zwykle będą niepokoić się o swoje dzieci i wnuki. Trosk przysporzy im zwłaszcza Natalka (Marcjanna Lelek), które wspólna przyszłość z leśniczym Frankiem (Piotr Nerlewski) stanie pod znakiem zapytania. A zacznie się od przepowiedni Zośki Kisielowej (Małgorzata Różniatowska), która w 1232 odcinku "M jak miłość" ostrzeże Mostowiaków, że wkrótce Natalia zostanie sama z dzieckiem.

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Natalka i Franek z "M jak miłość" się rozstaną? Jeśli wierzyć czarnemu proroctwu Kisielowej to ta para zakochanych z Grabiny nie ma przed sobą żadnej przyszłosci! Dlaczego? Wszystkiemu winna Justyna (Olga Kalicka), była narzeczona Franka, która nagle zjawiła się we wsi.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Intryga Justyny. Była narzeczona Franka zaprzyjaźni się z Natalką

W 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Kisielowa jak burza wparuje do domu Mostowiaków, by powiedzieć im, że Justyna będzie próbował odebrać Natalce chłopaka. Skąd ta pewność Zośki? Największa plotkara z Grabiny doskonale orinetuje się w sprawach uczuciowych młodego leśniczego i wie jak bardzo kochał Justynę, która uciekła od niego sprzed ołtarza.

Zośka uprzedzi Barbarę i Lucjana, że związek Natalki i Franka skazany jest na porażkę, a to oznacza, że Mostowiaczka znów zostanie sama z dzieckiem. A przecież półroczna Hania (Maja Marczak) tak bardzo potrzebuje kochającego, troskliwego ojca, na którego Franek idealnie się nadaje.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Franek nie chce mieszkać z Natalką

Lucjan wścieknie się kiedy Kisielowa zacznie przepowiadać, że zapewne niedługo Franek porzuci Natalkę i Hanię dla swojej byłej narzeczonej. Nie da jednak Zośce tej satysfakcji, by okazać jak silne emocje nim targają. |
- Dziękujemy ci za troskę... - powie Kisielowej i poprosi ją, by nie wtrącała się w nie swoje sprawy.

Po wyjściu sąsiadki Lucjanowi puszczą jednak nerwy. - Pogadała, krwi nam napsuła i poszła - przyzna się Barbarze. A Mostowiakowa wcale się nie uspokoi. Słowa Kisielowej jeszcze długo będą ją dręczyć. - Może jednak coś jest na rzeczy, bo po co była narzeczona Franka wróciła? - zapyta męża. W tej jednej chwili niepokój ogarnie też Lucjana.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: